Polish Snail Holding wprowadza puszki z mięsem ślimaków do polskich sklepów

Nowe puszki z miesem slimakow firmy PSH juz w sklepach 416 3W wielu sieciach handlowych w naszym kraju można już kupić nowe puszki z gotowym do przyrządzania mięsem ślimaków firmy Polish Snail Holding, lidera w hodowli i produkcji gotowych do spożycia produktów z mięsa ślimaków. Mięso w takich puszkach jest oczyszczone i przygotowane do obróbki cieplnej. 


Nowa wizualizacja puszki z mięsem ślimaka to efekt pracy specjalistów marketingu oraz właścicieli Polish Snail Holding. Etykieta produktu jest teraz utrzymana w jasnych barwach, a wyróżniającym elementem jest obecnie duży napis: „Ślimaki”.


- Chcieliśmy nadać naszej etykiecie puszki ślimaków lżejszą, łatwiejszą do identyfikacji przez klienta formę. Bardziej przyjazną w odbiorze – mówi Damian Gajewski, prezes firmy Polish Snail Holding sp. z o.o. – Dlatego zdecydowaliśmy się na odświeżenie wizualizacji puszki ślimaków. Ponadto zastąpiliśmy nazwę produktu – Escargot, bardziej swojsko brzmiącym określeniem „Ślimaki”. Chodziło przede wszystkim o to, aby klienci nie mieli problemu z odnalezieniem produktu i jego prawidłową identyfikacją.


Puszki z mięsem ślimaków, z nową etykietą, są już dostępne w wielu sieciach spożywczych na terenie całego kraju. Warto więc wypróbować dania z mięsa ślimaka, nawet jako alternatywę dla wszelkiego rodzaju sushi czy krewetek.
Oprócz wykwintnego, delikatnego, ekskluzywnego smaku, mięso ślimaków jest również bardzo zdrowe. Zjedzenie 100 g ślimaka winniczka dostarczy nam dużej ilości wartościowego białka i niewiele, bo tylko około 90 kcal.
- Chude mięso ślimaków zawiera też sporo wapnia, potasu, magnezu, miedzi, cynku i selenu – mówi Damian Gajewski, prezes firmy Polish Snail Holding, lider w dostarczaniu gotowych do spożycia dań z mięsa ślimaka w puszkach.


Poza tym w mięsie tych mięczaków znajduje się mała ilość tłuszczów, a zdecydowana większość z nich jest nienasycona. Potrawy ze ślimaków mogą również uzupełnić naszą dietę w tak niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu sole mineralne jak wapń, miedź, magnez, potas i selen.
100 gramów mięsa zawiera 25 g białka, a przy tym tylko 2 g tłuszczy, 5 g węglowodanów i tylko 50 mg cholesterolu.
Mięso to także świetnie nadaje się do pieczenia. Można je, po wstępnej obróbce i zamarynowaniu w przyprawach, upiec bez dodatków albo z warzywami lub makaronem. Doskonale smakują także zapiekane w cieście czy smażone w panierce.


Ślimaki sprawdzają się nie tylko jako przystawka, lecz również jako dodatek do dania głównego. Dodanie ich do farszu pierożków ravioli, kaczki, kurczaka, zupy albo sałatki urozmaici i wzbogaci smak dobrze znanych potraw, nadając im całkiem inny wymiar.


Na koniec warto dodać, że należy wybierać puszki z mięsem ślimaków tylko od sprawdzonych firm, które istnieją na rynku od wielu lat oraz prowadzą stałą kontrolę na hodowcami tych zwierząt. Dzięki temu możemy być pewni, że zawsze otrzymamy produkt najwyższej jakości.


Polish Snail Holding

Polish Snail Holding jako jedyna firma w Polsce oferuje hodowcom ślimaki w pełni spełniające wszystkie wymogi przetwórni i produktów PSH, pod względem jakości mięsa, kalibracji, wielkości i gramatury. Materiał zarodowy gwarantuje najlepsze wyniki w reprodukcji.
PSH Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą, szkoleniami z zakresu chowu i hodowli ślimaka, opieką nad grupami hodowlanymi, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa maxima.
Opracowanie własnej, nowoczesnej technologii uboju i obróbki mięsa a także jego puszkowania, stały dostęp do najwyższej jakości, hodowanych ekologicznie ślimaków z setek hodowli partnerskich w Polsce i za granicą, pozwala oferować odbiorcom najwyższej jakości towar przez cały rok.
 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Nowe puszki z miesem slimakow firmy PSH juz w sklepach 416 3
TAGI: ślimaków; puszki; polish; mięsem; mięsa; holding; ślimaka; ; najwyższej; hodowli; także; mięso; również; polsce; produktu; ślimaków.; gajewski; ; jakości; prezes; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »