Zakaz hodowli zwierząt futerkowych w Polsce? Ucierpią ludzie i gospodarka

Aktualności Rolnicze Kategoria: Hodowla i Rybołóstwo;

Dodaj komentarz

 
Tytuł *
 
Twój Komentarz *
 
Podpis *
* Pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi, dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa. Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.

Komentarze (10)
 1. Chcesz ratować zwierzęta? Weź psa ze schroniska. Utrzymuj go. Wpłać pieniądze na utrzymanie schronisk. Ale pamiętaj NAJPIERW SĄ LUDZIE! Tak ci się serce kroi? Tak współczujesz zwierzątkom? Ale głodnemu człowiekowi pomogłeś kiedyś? Człowieka to byś zniszczył bo źle zaparkował albo miejsca nie ustąpił. Wstyd.

  1. Ten biznes jest głęboko niemoralny!!! Jak można myśleć w tak ograniczony sposób. Patrząc na to jak działają te farmy trudno nie mieć skojarzeń z obozami koncentracyjnymi, holocaustem. Jak w obliczu cierpienia milionów zwierząt można myśleć tylko w kategoriach opłacalności! Upadek człowieka.

   1. Bestie bez serca. Myslicie, ze tylko cholerny czlowiek odczuwa bol psychiczny i fizyczny. Życzę wszystkim tak myślącym szybkiego wyginięcia w straszliwych i długich męczarniach.

     1. Skoro, hodowle zwierząt futerkowych hamują także ekspansję na rynek polski zagranicznych firm utylizatorskich, które mają chrapkę na produkty uboczne produkcji drobiu czy przemysłu rybnego - to można również wyliczyć ile zyskamy, jeżeli firmy zagraniczne wywiozą odpady poza granicę i tam je zutylizują. Przy polskim smogu ze spalania i ogromnym zanieczyszczeniu gleby przez obornik to może być nasz sukces. Ważne jest również to, że największe hodowle zwierząt w Polsce mają Holendrzy lub Duńczycy a największe zatrudnienie na fermach jest wśród ludności ukraińskiej czyli finanse wypływają z kraju. Popieram polskich rolników, ale zostali zdominowani przez zagraniczniaków. A szkoda.

      1. Należy się zastanowić, komu tak naprawdę zależy żeby niszczyć branżę, w której Polska coś znaczy.

       1. bardo dobrze, że są takie artykuły, które uświadamiają i mówią o konsekwencjach prób kolejnych zakazów. Brońmy polskiego rolnictwa!

        1. pogonić tą brytyjską organizację!! czas na kontrolę NIK nad fundacją VIVA.

         Zobacz również
         Ta strona korzysta z plików COOKIES.
         Korzystając z niej zgadzasz się na używanie ciasteczek.
         dowiedz się więcej »