Nowy członek zarządu w Janowie Podlaskim

Aktualności Rolnicze

Dodaj komentarz

 
Tytuł *
 
Twój Komentarz *
 
Podpis *
* Pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi, dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa. Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.

Komentarze (31)
 1. "W podobnym tonie wypowiada się zarząd stadniny Al Zobara. "Mateusz Jaworski nie był nigdy zatrudniony w stadninie Al Zobara. Nie był też zaangażowany w zarządzanie, ani decyzje hodowlane w Al Zobara. W czasie, kiedy pełniłem rolę doradcy w stadninie Al Shaqab, zatrudniłem go na okres próbny w charakterze sekretarza. W wyniku serii zdarzeń pan Jaworski został następnie wydalony z Kataru” – napisał w oświadczeniu przedstawiciel stadniny Ali Al Misnad."

  1. "Stanowisko zajął też ośrodek treningowy Arctic Team Center z Belgii. "Mateusz Jaworski nigdy nie sprawował żadnej funkcji kierowniczej, nie miał wpływu na nasz program hodowlany, ani nie opracowywał jego wizji na przyszłość. Pracował u nas na umowę-zlecenie, przez jakiś czas przyuczany do obowiązków masztalerza w mojej stajni i nic poza tym” – napisała Johanna UllstrĂśm z Arctic Tern Training Center.

   1. "Na razie oświadczenia wydały arabskie stadniny Al Zobara i Al Shaqab. "Pragniemy sprostować oświadczenie pana Mateusza Jaworskiego dotyczące jego zaangażowania w stadninie Al Shaqab. Pan Mateusz przez dziewięć miesięcy pracował w Al Shaqab jako "wolny strzelec" na stanowisku pracownika technicznego. Nie był zaangażowany w tworzenie wizji rozwoju stadniny, jej zarządzanie, opracowywanie programu hodowlanego, ani też organizację pokazów międzynarodowych” – brzmi opublikowane na Facebooku oświadczenie kierownictwa stadniny Al Shaqab."

    1. "Oficjalny życiorys nowego członka zarządu stadniny w Janowie Podlaskim budzi coraz większe wątpliwości. Mateusza Leniewicza-Jaworskiego przedstawiano jako eksperta z wieloletnim doświadczeniem za granicą. ANR zapewnia o jego kompetencjach. Tymczasem kolejne stadniny podają, że owszem, pracował u nich. Ale jako stajenny, masztalerz i sekretarz. "

     1. http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/stadniny-koni-arabskich-czlonek-zarzadu,251,0,2050299.html

      1. ANR nigdy nie przyzna się do błędu,tragedia.Oszusta przyjęli/"W wyniku serii zdarzeń pan Jaworski został następnie wydalony z Kataru” – napisał w oświadczeniu przedstawiciel stadniny Ali Al Misnad".a na to"Zdobył też zaufanie najlepszych hodowców jako oficjalny agent ich interesów podczas aukcji i pokazów" - napisał nam w oświadczeniu Witold Strobel, rzecznik prasowy ANR."zaprzeczenie goni zaprzeczenie

       1. Kłamca i prostak! Wstydź sie doopku. Do konca zycia bedziesz miał przechlapane

        1. Kolejna "dobra zmiana". Ja też zamiatałem chodniki przed siedzibą Komitetu Noblowskiego , ale to nie znaczy, że byłem członkiem Królewskiej Akademii Nauk i miałem wpływ na przyznawanie Nagród Nobla.

         1. SKANDAL! toż to Nikodem Leniewicz-Dyzma-Jaworski. Kolejny łgarz, tak jak całe to szemrane towarzystwo pisowskie.

             1. No cóż kłamczuszek, brak wiedzy więc musiał się podrasować, a gdzie dokumenty potwierdzające przebieg pracy, tego się od tego Pana nie wymaga

              1. Wstyd i brak uczciwości, przypuszczam, Ze wielki katolik jak wszyscy

                1. Jedyną prawdą jest to że pewnie należy do PIS, a to przy wyborze było najważniejsze...

                 1. Jedyną prawdą jest to że pewnie należy do PIS, a to przy wyborze było najważniejsze...

                  1. Jedyną prawdą jest to że pewnie należy do PIS, a to przy wyborze było najważniejsze...

                      1. Proponuję również zmienić ZGROMADZENIE WSPÓLNIKÓW na takie z "wieloletnim doświadczeniem" za granicą w gromadzeniu obornika.

                       1. A cały świat się śmieje...Czy ANR myślało, że te stadniny nie dowiedzą się o tym kłamliwym CV? Tu był stajennym, tam sekretarzem, a z końmi miał tyle wspólnego, że na nie popatrzył. Taki człowiek ma kierować najlepszą hodowlą na świecie? Wstyd i hańba. Polacy sami niszczą swój skarb narodowy.

                        1. Biogram niestety jest pełen kłamstw, które przewodniczący ECAHO Jaroslav Lacina już sprostował w komunikacie na oficjalnej stronie ECAHO Published on Wednesday, 16 March 2016 13:49 Open letter from ECAHO President concerning the appointment of new acting members of the Janów Podlaski Stud board Dear Ladies and Gentlemen, In connection with the information which I received in past days I would like to express my personal confusion about the situation and the measures adopted in Poland. Concerning the information from official parties I would like to remark that some information published about newly appointed persons now responsible for the breeding of Purebred Arabian horses in Poland – and especially in Janów Podlaski Stud – are untrue and misleading. Persons who were in charge in the previous times were proper members of ECAHO and its Commissions and Committees. However, the newly appointed person is not - and never was - member of any ECAHO Commission or Committee. This person is not - and never was - representative of Poland in ECAHO. This person was only acting as Disciplinary Committee member or Ringmaster at several ECAHO shows of lower categories. Furthermore I would like to draw attention to the disturbing fact that the responsibility for breeding in Janów Podlaski stud was granted to the hands of person who is engaged in resale and taking commissions from the sales of Arabian horses. These facts are purely demonstrable. My concern is all the greater because the experience in horse breeding cannot be acquired theoretically, but the only way to obtain such experience is a practical work. I am not aware of any such experience gained by the persons newly responsible for the breeding of Purebred Arabian horses in Poland. Another relevant point that I would like to point out is a very important reaction of several ECAHO Officials, who in response to the above mentioned facts rejected to act at any Polish Arabian horse shows at any capacity. As an example, I attach the letter from one of the ECAHO Judges Mrs. Ann Nordén from Sweden which is supported by many other Officials. Their activities at Polish shows are pending until the situation in Poland is returned again into the hands of the most experienced and the most responsible persons, not seeking for their own profit. I firmly believe that everything that is happening now, will soon be reset and all further steps will be accepted with regards to the development of Polish Arabian horses, not only for our own benefit a few individuals. Yours faithfully Jaroslav Lacina, President of ECAHO

                         1. Wygląda na to, że z braku fachowców pchają na stołek kolejnego pampersa. Ten chłopiec może co najwyżej pikną fotę strzelić i projekt ulotki reklamowej zaproponować a nie kierować jedną z najlepszych na świecie hodowli ! Na plus trzeba mu zaliczyć że "lengłidż" zna dobrze - mógłby się w marketingu wykazać ale w Zarządzie ?!?!? Piszcie ludzie protesty: anr at anr.gov.pl , kancelaria at minrol.gov.pl , kontakt at kprm.gov.pl

                          1. Ten młody człowiek ma więcej oleju w głowie niż większość facebookowych krzykaczy. Życzę mu wszystkiego najlepszego w rozwijającej się karierze.

                           1. A wywnioskowałeś to z wyrazu twarzy gościa czy może osobiście znasz i wiesz jak się zakręcił, żeby znaleźć się tam , gdzie się znalazł? No rzeczywiście, godna podziwu rozwijająca się kariera... Ewidentnie w twoim łbie oleju brak.

                            1. Może najpierw niech się wypowie skąd te różnice w CV. Pewnie ktoś mu specjalnie podłożył taką "kobyłę", a on o niczym oczywiście nie wie. Buhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaa. Niestety my śmiejemy się z niego, a cały świat z nas.

                             1. Tak wszystkiego najlepszego dla fałszerza, który za twoje i moje pieniądze będzie psuł dorobek dziesiątek lat pracy ludzi, którzy swoje życie poświęcili tej stadninie. Wstydź się

                            2. Bardzo przepraszam, ale skąd te informacje? Na stronach ECAHO, do którego przynależność został tu podany jako argument za nowym członkiem zarządu, nie są potwierdzone żadne z Państwa informacji Wydaje się, że Pan Mateusz nigdy nie przewodził żadnej Komisji Dyscyplinarnej, a jedynie bywał jej członkiem (zaznaczam, że nie jest nawet na liście członków KD kategorii A). Informacja do wglądu na stronie ECAHO: http://www.ecaho.org/index.php/officials/2013-10-09-08-39-15/dc-list-b/2703-mr-mateusz-jaworski Czy jego odpowiedzialność za programy hodowlane i zarządzanie stadninami, również zostało wyolbrzymione?

                             1. Zgadza się. Stadniny z Kataru podały już sprostowania że nie pracował u nich nigdy przy hodowli koni. Aplikował tylko na masztalerza i był pracownikiem technicznym. Następnie "po serii pewnych wydarzeń" został wydalony z Kataru.

                             Zobacz również
                             Ta strona korzysta z plików COOKIES.
                             Korzystając z niej zgadzasz się na używanie ciasteczek.
                             dowiedz się więcej »