Dość eko-terroru!

Aktualności Rolnicze

Dodaj komentarz

 
Tytuł *
 
Twój Komentarz *
 
Podpis *
* Pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi, dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa. Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.

Komentarze (39)
 1. https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1758296,2,jak-futrzarze-ograli-prezesa-pis.read

  1. Szczepan Wójcik mówi: "Moja Fundacja zrobi wszystko, co w jej mocy, aby skończyć z tą obrzydliwą gangsterską, której ofiarami padają zarówno przedsiębiorcy, jak i oszukiwani mieszkańcy obszarów wiejskich", a sam dobrze wie że przeciw hodowli norek najczęściej protestują mieszkańcy obszarów wiejskich. Bo kto chciałby mieć fermę norek we wsi. Smród, muchy i tiry na drogach.

   1. Hodowla norek to barbarzyństwo. Powinny być zakazane. TOZ potrafi wypatrzeć jakiegoś żle traktowanego psiaka (to dobrze) ale dlaczego do licha nie widzi i nie czuje wielu hodowli norek i nic nie robi aby poprawić los tych zwierząt ?

    1. Polecam artykuł o mieszkańcach miejscowości, w których fermy norek zakładają Holendrzy i Wójcik: http://www.nto.pl/wiadomosci/nysa/art/4165855,mala-ferma-duzy-smrod-konflikt-w-przydrozu-wielkim,id,t.html

     1. Widzieliście dziś telexpres extra? Otarte Klapki polecają podobno zobaczyć ten materiał o Fundacji, mocne.

      1. Fundacja Wsparcia Wójcika HOLENDERSKA ZIEMIA.

       1. Krzysztof lubi to! ty tez polubisz. Wójcik na ministra i Basta!

        1. Ciekawe ile jeszcze eko wojowników będzie skakać? Czas na zakaz

         1. Brawo dla Wojcika, niech zrobi porządek prawny z pseudoekologami. W USA umieli sobie poradzić, to może i u nas kiedyś się uda.

          1. jak chcesz smarować Wójcikowi udając różne osoby to chociaż zmieniaj adres IP, trollu.

          2. Czytajcie ze zrozumieniem. Chodzi o powstające małe stowarzyszenia. Najczesciej tylko z adresem e-mail i blokującymi każdą inwestycję. Czas na zakaz takiego eko-terroru

           1. małe stowarzyszenia nie mogą blokować inwestycji bo muszą istnieć trzy lata żeby móc uczestniczyć w postępowaniu administracyjnym. a jeśli chodzi o inne, to jakoś wszyscy potrafią wymienić tylko Lege Artis, które raczej nie ma wiele wspólnego z sprawami o inwestycje rolnicze, tylko infrastrukturalne. Wójcik w ten sposób obsmarowuje zrzeszających sie przeciwko niemu mieszkańców i tyle.

            1. Ostatnio bardzo dużo powstaję krzyczacych stowarzyszeń, blokujących wszystko? Ile ma w tym udziałów zagranicznych koncernów? Pisze o tym nawet i Rzeczpospolita

           2. Ciekawy jest świat tego pana. Mieszkańcy wsi okazują się w nim terrorystami, króliki norkami... A fermy pana W. nagle okazują się holenderskimi fermami. "Polska Ziemia", dobry zart

             1. Jak widać najgłośniej w komentarzach krzyczą z dziwnych stowarzyszeń, co chcą blokować rolnictwo w Polsce

              1. Ale nie wiem co tak mają w głowie o tych blokowaniach ferm norek. Czas skontrolować tych protestujących, co nigdy nie widzieli fermy a krzyczą najgłośniej.

               1. Panie Wojcik! Jesli mieszkancy protestuja i otwarcie mowia, ze nie zycza sobie fermy norek - bo np. smierdzi, to prosze zwyczajnie to uszanowac. I prosze sobie zaoszczedzic ta zalosna hipokryzje i nie pisac o checi wzbogacenia sie innych, kiedy jednoczesnie Pan sie na prymitywnym interesie bogaci. Ucywilizowac to nalezaloby najpierw myslenie.

                1. Zielone oszołomy. Wytatułowane, okolczykowane jak świnie dziady. Zamknąć to badziewie

                  1. Szczycić się zabijaniem? Jak można!? Wstyd w XXI wieku. Nie jestem zajadłym ekologiem, ale ktoś kto jest właścicielem/nadzorcą OBOZU KONCENTRACYJNEGO dla jakichkolwiek istot żywych powinien poprostu zamknąć buzię i siedzieć cicho! Chociaż tyle.

                    1. Ostatnio ochroną karpia, a zabijaniem dzieci chwali się pewna weganka. Wokalistka-celebrtyka.

                     1. no tak.., znowu przypadek zasobu szarych komorek, ktory pozwala jedynie na odroznienie muszli klozetowej od zlewozmywaka.. I nie mam tu na mysli celebrytki.

                    2. podobno 3mln zł i jest spokój, przynajmniej w Kępnie o takich kwotach mówią w Stowarzyszeniach.

                     1. Brawo za artykuł, bardzo dobrze, że są media, które uświadamiają społeczeństwo jak działają pseudo organizacje niby ekologiczne. Ludzie zdejmijcie klapki z oczu !

                      1. Tak trzymać, skończyć z tymi "oszołomami". Ile kosztuje eko spokój?

                       1. Na wstępie artykułu wspomniano o poszanowaniu prawa. Więc jak wytłumaczyć fakt zasiedlenia norkami fermy w miejscowości Kotowskie, kiedy zezwolenia na obiekt mówiło o królikach? Przecież to czysta hipokryzja.... Reszty nie potrzeba komentować, bo jak ktoś tak zaczyna artykuł to tym samym daje obraz co będzie dalej.

                        1. Ponieważ ci norkowcy to cwaniaki. A ten Wójcik to największy cwaniaczek. NA fermach pracują ukraińcy a ziemia jest niszczona przez odchody norek!

                        2. Trzeba przyznać szczerze że tak jak wszędzie i wśród ekologów są czarne owce http://eco-news.pl/Darowizna-czy-jednak-wyludzenie--Czarne-praktyki-pseudoekologow--WIDEO--.html

                         1. O "uczciwych przedsiębiorstwach" pana Wójcika opublikowano już konkretne raporty i udostępniono materiały, na których ukochane norki pana Szczepana wygryzają sobie nawzajem części ciała, chodzą z mięsem na wierzchu i skaczą masowo z kąta w kąt po grubo zasyfionej drucianej siatce. Chciałabym zobaczyć choć jeden udokumentowany przypadek wyłudzenia pieniędzy przez organizacje ochrony zwierząt. Te "konkretne sumy", o których opowiada ten człowiek, bardzo by się im przydały w leczeniu i zapewnieniu odpowiednich warunków zwierzętom odebranym z takich ferm jak jego fabryki skór. Najzabawniejsze, że o "wątpliwej uczciwości" polskich organizacji działających na rzecz zwierząt z taką werwą opowiada człowiek, który od wielu lat odpowiada za znęcanie się nad tysiącami z nich. Niezapewnienie zwierzęciu odpowiednich warunków bytowania, żywienia i opieki weterynaryjnej w razie choroby lub urazu oraz możliwości wyrażania naturalnego behawioru to tylko wierzchołek góry lodowej pośród czynów, które Ustawa z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt klasyfikuje jako przejawy znęcania się nad zwierzęciem.

                          1. Jakoś nie powstał taki raport, może chodzi o to ?? http://www.rp.pl/artykul/1288919-Jak-dzialaja-ekoterrorysci-.html

                          2. To do zabawne, że na stronie "Nowoczesna farma", udziela się właściciel take archaicznego two, jakim jest ferma futrzarska. Moda coraz bardziej odchodzi od przeżytku, jakim jest futra naturalne na rzecz bardziej nowoczesnych rozwiązań, a tu pan Wójcik uważa, że pod przykrywką walki z organizacjami pro-zwierzęcymi, będzie promo was swój cuchnący biznes z czasów króla Ćwieczka. Wstydu was nie masz.

                           1. Kto pisze taki artykuł i atakuje ekologów to jest kompletnym debilem fermy futrzarskie zatruwają środowisko naturalne ktoś chce mieć tu problem ten gościu to jakiś kretyn zero sumienia i moralności to jakiś zachłanny kretyn który chce zarabiać na mordowaniu zwierząt na futra niech się walnie w ten durny pusty łeb jeszcze raz taki artykuł przeczytam podam faceta do sądu i stracisz gościu wszystko MORDERCO

                            1. http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/powiat-radomski/art/8721343,protest-przeciwko-hodowli-norek-we-florencji-w-gminie-ilza-wyjasnienia-inwestora,id,t.html

                             1. Protesty są organizowane od lat w wielu miejscach, nic dziwnego. Nikt nie chce żyć w permanentnym smrodzie. Jeśli pan Wójcik poważnie wychowuje dwie małe dziewczynki 15 metrów od fermy, to... współczuję dzieciakom. Naprawdę. Trzeba być psycholem, żeby skazać własne córki na dzieciństwo kilkanaście metrów od fabryki śmierci.

                              1. Człowiek od zarania dziejów żywił się , żywi i żywił będzie mięsem zwierząt, czy to upolowanych, czy też hodowanych. trzeba być psycholem, żeby fermy nazywać "fabryki śmierci". Inną sprawą jest uciążliwość ferm dla mieszkańców, ale to powinno być uregulowane prawnie i jednoznacznie, bo jeśli zależy od uznania urzędów czy organizacji, to tworzy patologię jak ta w tytule.

                             Zobacz również
                             Ta strona korzysta z plików COOKIES.
                             Korzystając z niej zgadzasz się na używanie ciasteczek.
                             dowiedz się więcej »