Ciągniki rolnicze na targach.

Autorem artykułu jest Piotr Wójcik


W dniach 15-17 luty 2008r. w Poznaniu odbyły się coroczne targi Polagra Premiery. Na targach wystawcy prezentowali głównie maszyny rolnicze z których większą część wystawy zajmowały ciągniki rolnicze. Producenci prześcigali się w sposobach prezentacji maszyn, ale i tak największe zainteresowanie wzb...

W dniach 15-17 luty 2008r. w Poznaniu odbyły się coroczne targi Polagra Premiery. Na targach wystawcy prezentowali głównie maszyny rolnicze z których większą część wystawy zajmowały ciągniki rolnicze. Producenci prześcigali się w sposobach prezentacji maszyn, ale i tak największe zainteresowanie wzbudzały wspomniane już ciągniki rolnicze. Pośród ciągników marki Zetor, Case,Fendt,John Deere, McCormick,Ursus, Valtra, obejrzeć można było niespotykane na naszych gospodarstwach ciągniki gąsienicowe Challenger. Maszyny te dzięki swojej konstrukcji posiadaj ogromne możliwości mobilne. A doskonała jakość wykonania zapewnia niespotykany komfort pracy. Silniki Cat dzięki posiadanej mocy powodują, iż do ciągników MT można stosować praktycznie wszystkie dostępne maszyny rolnicze. Takie rozwiązania nie zbyt popularne jeszcze w naszym kraju stawiają ciągniki rolnicze gąsienicowe na wysokiej pozycji pod względem funkcjonalności i uniwersalności. Jednak rozwiązania tego typu odpowiednie są dla wielkich gospodarstw rolnych. Właściciele małych i średnich gospodarstw rolnych po zapoznaniu się z ofertą producentów maszyn mogą dzięki ogłoszeniom rolniczym zamieszczanym w internecie znaleźć kilkuletnie ciągniki rolnicze używane, co znacznie obniża koszt utrzymania gospodarstwa.

---

 

www.rolnicze24.pl

 

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: pr;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »