O nas

 

Nasza firma, First Media System” nastawiona jest na działalność w branży rolnej, oraz szeroko rozumianej ekologii. Mottem naszej firmy jest rozwój. Dlatego, w planach mamy rozbudowę naszego profilu świadczonych usług. Chcemy rozpocząć działalność również na rynku budowlanym oraz motoryzacyjnym. Nie stronimy również od współpracy z organizacjami rządowymi oraz pozarządowymi, które podobnie jak my, mają na celu rozwój sektora rolniczego oraz chcą wspierać zwiększenie świadomości na temat istotnego wpływu ekologii na nasze życie. Co nas wyróżnia spośród konkurencji? Przede wszystkim to, że staramy się w pełni sprostać wymaganiom naszych klientów. Istotne jest dla nas ich zadowolenie oraz wypełnianie respektowanych oczekiwań. Gwarantujemy, że świadczone przez nas usługi będą na najwyższym poziomie, czymkolwiek byśmy się nie zajmowali.

 

Mocnym punktem działalności naszej firmy jest strona internetowa NowoczesnaFarma.pl, na której można zapoznać się z całą gamą oferowanych przez nas usług oraz porad. Zaglądając na nią, będzie można zaczerpnąć informacji z różnych dziedzin, jakie wchodzą w skład rolnictwa. A mianowicie, można będzie wzbogacić swoją wiedzę o informacje o uprawach, hodowli czy maszynach rolnych. Nie zabraknie również informacji na tematy prawne oraz tak drażniące wszystkich sprawy podatkowe. Pomożemy przebrnąć przez wszelkie procedury jakie są z tym związane. Na jednej stronie internetowej można będzie dowiedzieć się wszystkiego, co powinno interesować rolnika i co powinien on wiedzieć o tej branży.

 

Jako firma, chcemy wspierać inicjatywy naszych klientów. Stąd pomysł na umożliwienie wystawiania towarów i produktów na naszym portalu. Chcemy dawać jak najwięcej od siebie, w zamian otrzymując zaufanie i szacunek ze strony klientów. Jest to dla nas sprawa najwyżej wagi. Dlatego, udostępniamy dwojaki sposób sprzedaży towarów i produktów. Mamy ofertę skierowaną zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Firmy, mają możliwość wystawiania swoich produktów w zakładce „Bazar Rolny”. Oferowane tam towary są wyłącznie nowe. Bazar cieszy się dużą popularnością. Liczba dodawanych pozycji na sprzedaż z dnia na dzień ciągle wzrasta, co nas cieszy. Natomiast, jeśli chodzi o klientów indywidualnych, ich zapraszamy do zakładki „Ogłoszenia rolnicze”. Można tu zamieszczać oferty sprzedaży bądź chęci wymiany towarów z drugiej ręki.

 

Nie tylko firmy i klienci indywidualni będą mieli pożytek z naszego portalu NowoczesnaFarma.pl. Interesuje nas również współpraca z reklamodawcami. Dajemy możliwość zamieszczania banerów reklamowych na każdym centymetrze naszej strony internetowej. Rozumiejąc trudne czasy pod względem ekonomicznym, w jakich przyszło nam żyć, staramy się tworzyć promocje dla swoich klientów z branży reklamowej. Ceny przez nas oferowane w tym zakresie są niezwykle atrakcyjne. Zobowiązujemy się do wysyłania częstych raportów dotyczących dat wyświetlania reklam przez internautów. Dołączamy również ID użytkowników.

Nasza działalność jest zarejestrowana w CEIDG.gov.pl a Portal Rolniczy NowoczesnaFarma.pl został zarejestrowany w WEB.gov.pl

Jesteśmy Partnerami KSOW Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich  ksow.gov.pl

Znajdziesz nas również  w popularnych sieciach społecznościowych: Facebook, Nasza Klasa, Google+.
Zapraszamy !!!

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »