Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny

"Polska Smakuje" to hasło Kiermaszu Wielkanocnego, jaki odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia br. w Warszawie przy ul. Wspólnej 30, w godzinach od 10:00 do 17:00. Organizatorem przedsięwzięcia jest Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Agencją Rynku Rolnego. Na stoiskach będzie można kupić wszystko co jest potrzebne na Wielkanocny stół, od wykonywanych w różnych technikach ozdób świątecznych po tradycyjne potrawy. Wszelkiego rodzaju tradycyjne wędliny, pachnący, naturalny chleb, ciasta, znakomite miody, sery z mleka koziego i krowiego, przetwory z owoców i warzyw. Tego na pewno na kiermaszu nie zabraknie. Zapraszamy wszystkich, którzy przed świętami poszukują tradycyjnych smaków, ciekawych dekoracji czy oryginalnych upominków aby odwiedzili nasz kiermasz i skorzystali z jego bogatej świątecznej oferty handlowej.

 


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: zapraszamy; wielkanocny; kiermasz; rolniczego; doradztwa; kiermaszu; tradycyjne; krowiego; ; koziego; przetwory; warzyw.; owoców; miody; ; chleb; ; rodzaju; wszelkiego; potrawy.; wędliny; ; pachn;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »