UWAGA PRODUCENCI OWOCÓW I WARZYW !!!

iko embargo2

KOMUNIKAT

 Na podstawie § 6 ust. 3 pkt 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 5 września 2016 r. w sprawie realizacji przez Agencję Rynku Rolnego zadań związanych z ustanowieniem dalszych tymczasowych środków wsparcia dla producentów niektórych owoców i warzyw w związku z kontynuacją zakazu ich przywozu z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej (Dz. U. z 2016 r. poz. 1523), Prezes Agencji Rynku Rolnego informuje, iż z uwagi na przekroczenie ilości, o których mowa w § 6 ust. 1 pkt 1) ww. rozporządzenia, tj.:

  • 340,929 ton (jabłka oraz gruszki);
  • 461,588 ton (pomidory; marchew; słodka papryka; ogórki oraz korniszony),
  • 6,304 ton (śliwki i winogrona stołowe świeże),

Agencja Rynku Rolnego w dniu 04.04.2017 r. zakończyła przyjmowanie powiadomień w zakresie operacji wycofania z rynku na bezpłatną dystrybucję oraz inne przeznaczenie dla ww. grup produktów.

W związku z powyższym, powiadomienia dla ww. grup produktów złożone po dniu 04.04.2017 r. nie podlegają rozpatrzeniu, w konsekwencji żadna pomoc finansowa Unii za operacje wycofania z rynku na bezpłatną dystrybucję oraz inne przeznaczenie w odniesieniu do tych powiadomień nie zostanie przyznana.

 

Źródło
Agencja Rynku Rolnego
http://arr.gov.pl/

125ml milk

iko embargo2
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnego; warzyw; powiadomień; 04.04.2017; przeznaczenie; związku; bezpłatną; owocÓw; dystrybucję; wycofania; producenci; §; zakresie; operacji; marchew;; papryka;; słodka; przyjmowanie; ko;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »