Szkolenie "Produkty w systemach jakości żywności - wsparcie w PROW 2014-2020 i funkcjonowanie w rolniczym handlu detalicznym”

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na dwudniowe szkolenie na temat: "Produkty w systemach jakości żywności - wsparcie w PROW 2014-2020 i funkcjonowanie w rolniczym handlu detalicznym”. Szkolenie odbędzie się w dniach 9-10 marca 2017 r. w siedzibie CDR Oddział w Krakowie przy ul. Meiselsa 1.


Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy na temat uczestnictwa producentów w systemach jakości żywności i możliwości uzyskania wsparcia finansowego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz zapoznanie z obowiązującymi od dnia 1 stycznia 2017 r. przepisami prawnymi dotyczącymi rolniczego handlu detalicznego.


Zgłoszenie udziału w szkoleniu prosimy przesłać na Karcie zgłoszenia uczestnictwa do dnia 03.03.2017 r. pocztą tradycyjną na adres:


Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie,

ul. Meiselsa 1,
31-063 Kraków
lub faxem pod numer 12 424–05–05 lub e-mailem (skan) na adres:  m.szaszkiewicz@cdr.gov.pl.


O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń.

Koszt uczestnictwa w dwudniowym szkoleniu dla pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego wynosi 180,00 zł brutto od osoby. Opłata dotyczy jedynie części socjalnej szkolenia (zakwaterowanie, wyżywienie, serwis kawowy). Część dydaktyczna jest bezpłatna.


Informacje w sprawie rekrutacji:

Maria Szaszkiewicz
Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
tel. 12 424 05 54, e-mail: m.szaszkiewicz@cdr.gov.pl.


Opieka merytoryczna nad szkoleniem:

Klaudia Kieljan
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich 
tel. 12 424 05 13, e-mail: k.kieljan@cdr.gov.pl

 

Do pobrabia:
- Harmonogram
- Karta zgłoszenia

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; rolniczego; szkolenie; żywności; handlu; systemach; jakości; uczestnictwa; szkoleniu; oddział; 2014-2020; wsparcie; funkcjonowanie; rolniczym; meiselsa; rozwoju; szkolenia; obszar&oacut;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »