Nadesłano ponad 100 filmów Konkurs „Pochwal się swoim sprzętem” rozstrzygnięty!

Zakończył się konkurs marki New Holland „Pochwal się swoim sprzętem”. W zabawie udział wzięło ponad 100 osób. Zwycięzcą został pan Kacper Majchrzycki, który nadesłał film z pełną gamą maszyn New Holland w roli głównej. Nagrodą główną za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie był wypasiony rower elektryczny E-Bike New Holland.

Zasady konkursu były proste: należało nakręcić krótki film (max. 2 min.) z wybraną maszyną New Holland w roli głównej. Treść – dowolna. Jury oceniało najciekawsze pomysły – liczyła się przede wszystkim kreatywność i pasja. Następnie należało przesłać link do filmiku drogą mailową. Spośród nadesłanych prac, najlepsza okazała się ta nadesłana przez Kacpra Majchrzyckiego. Dwuminutowy filmik przedstawiał maszyny New Holland podczas pracy w polu – także nocą. Gratulacje należą się również zdobywcom 2 i 3 miejsca, uczestnikom „Tam na roli” i „Radzio Rolnik”, których filmy z prac polowych także przyciągnęły uwagę jury wyjątkowym pomysłem, profesjonalnym montażem i podkładem muzycznym.

Zwycięzcy konkursu zostali zaproszeni do fabryki New Holland w Płocku na uroczyste wręczenie nagród. Będzie to także wyjątkowa okazja do zwiedzenia fabryki kombajnów serii TC oraz spotkania ze specjalistami marki – w tym z polskimi inżynierami zaangażowanymi w tworzenie maszyn New Holland.

– Liczba zgłoszeń konkursowych bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Jury miało trudne zadanie przy wyborze zwycięzcy, ponieważ bardzo wiele filmów przygotowanych zostało na najwyższym poziomie. Zaangażowanie konkursowiczów w kreacje konkursowe świadczy o przywiązaniu do niebieskich i żółtych maszyn oraz o prawdziwej, rolniczej pasji. Bardzo się z tego cieszymy – mówi Joanna Kajkowska, Marketing Communications New Holland.

E-Bike to rozwiązanie dla nowoczesnych cyklistów, którzy chcą poczuć powiew wiatru we włosach i odciążyć mięśnie podczas przejażdżki! Rower wyposażony został w silnik elektryczny, dzięki któremu można przejechać do 45 km, całkowicie oszczędzając w tym czasie siłę mięśni. Maszyna spełnia także wszystkie funkcje tradycyjnego jednośladu – posiada układ napędowy na pedały. E-Bike zaprojektowano i zbudowano z najnowocześniejszych komponentów przy użyciu najwyższej jakości stopów metali. W rowerze zainstalowany jest akumulator litowo-jonowy o pojemności 10 Ah, którego pełne ładowanie trwa ok. 6 godzin. Energia elektryczna kierowana jest z niego do bezszczotkowego silnika o mocy 250 W.

Rower E-Bike dostępny jest w całej Polsce, w salonach autoryzowanych dilerów New Holland oraz w sklepie internetowym www.newhollandstyle.com.
Adresy dilerów New Holland można znaleźć na stronie agriculture1.newholland.com/eu/pl


Fanpage New Holland: http://www.facebook.com/NewHollandAgriculturePolska
Zwycięskie filmy:
https://www.facebook.com/NewHollandAgriculturePolska/posts/1595610300472012

Na opinię o marce New Holland Agriculture składa się powodzenie naszych klientów, producentów upraw i inwentarza, dostawców, winnic i dzierżawców. Przygotowaliśmy dla nich najszerszą ofertę nowoczesnych produktów i usług: pełną linię sprzętu od traktorów przez maszyny żniwne ładowarki teleskopowe, prasy i sieczkarnie samobieżne oraz usługi finansowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości przez specjalistę z dziedziny rolnictwa. Partnerem finansowym marki New Holland jest CNH Capital, która stanowi źródło finansowania kapitału obrotowego i floty dealerów oraz oferuje konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i leasingu przez klientów nowego, a także używanego sprzętu. Profesjonalna sieć dealerów na całym świecie oraz dążenie marki New Holland do doskonałości gwarantują wyjątkową obsługę każdego klienta. Więcej informacji na temat marki New Holland można znaleźć w witrynie internetowej www.newholland.com
New Holland jest marką CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI) światowego lidera na rynku dóbr kapitałowych. Firma szczyci się ugruntowanym doświadczeniem przemysłowym, szeroką gamą produktów i globalnym zasiegiem dzialania. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.cnhindustrial.com

http://it.youtube.com/user/NewHollandAG
www.flickr.com/photos/newholland
http://www.facebook.com/NewHollandAgriculturePolska
http://twitter.com/NewHollandAG
https://plus.google.com/117086178528241801087/posts

 

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: holland; ; także; bardzo; maszyn; można; e-bike; konkurs; podczas; głównej.; nadesłano; maszyny; dilerów; konkursu; znaleźć; więcej; informacji; należało; nowoczesnych; p;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »