ZIMOWISKO W ZAKOPANEM

Lubuska Izba Rolnicza we współpracy  z Krajową Radą Izb Rolniczych organizuje  10-dniowe zimowisko, dofinansowane ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników dla dzieci i młodzieży szkolnej /NAJSTARSZE DZIECI URODZONE W ROKU 1998/, których przynajmniej jedno z rodziców jest ubezpieczone w pełnym zakresie lub jest uprawnione do świadczeń z KRUS, w czasie trwania zimowiska.
Zimowisko odbędzie się w Zakopanem  w ośrodku wypoczynkowym „Zofia” w terminie 4-13.02.2014r.
Całkowita opłata rodziców, za jednego uczestnika, za udział w zimowisku wynosi 350zł. Kwotę 350 zł  należy wpłacić na konto Krajowej Rady Izb Rolniczych: BGŻ 54 2030 0045 1110 0000 0211 7710, podając w tytule przelewu: imię i nazwisko uczestnika zimowiska oraz termin turnusu. Potwierdzenie wykonania przelewu należy dostarczyć do biura LIR wraz z pozostałymi dokumentami. Dodatkowo w ramach zajęć kulturalno-oświatowych przewidziany jest  kurs fotografii, wyjście na basen, wycieczki krajoznawcze.

W ramach kosztów uczestnik zimowiska ma zapewnione:
•    Zakwaterowanie
•    Wyżywienie
•    Opiekę pedagogiczną i medyczną
•    Pogram turystyczny
•    Ubezpieczenie
•    Transport autokarem na zimowisko i z powrotem

Z uwagi na bliski termin zimowiska i ograniczoną ilość miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń uczestników. Osobą do kontaktu jest Katarzyna Frąckowiak nr telefonu 68 324 6262  lub   781446686 e-mail sekretariat@lir.agro.pl
Załączone dokumenty należy wypełnić i dostarczyć do biura LIR drogą pocztową lub osobiście do dnia 22.01.2014r.

ZABIERAMY ZE SOBĄ OBOWIĄZKOWO:
Ważną legitymację szkolną
przybory toaletowe, dwa ręczniki
piżamę, bieliznę
szalik, rękawiczki, czapkę
obuwie kryte, nieprzemakalne, nadające się na wędrówki,
obuwie na zmianę do chodzenia w pomieszczeniu,
ciepłe ubrania,
ciepła bluza szt.2 i długie spodnie,
pozostałe ubrania wg uznania przewidując różne warunki pogodowe,
mały plecak na wycieczki,
strój kąpielowy,

Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za przedmioty wartościowe tj. np. telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, odtwarzacze mp3, mp4 itp.
Rodzice zobowiązani są do osobistego odbioru dzieci wracających z zimowiska.
W razie braku możliwości osobistego odbioru dziecka, rodzic zobowiązany jest poinformować o tym fakcie kierownika zimowiska oraz przygotować pisemne upoważnienie dla osoby, która będzie odbierała dziecko.

WAŻNE:

W przypadku, gdy dziecko przyjmuje lekarstwa, wymagane jest przekazanie informacji w jakich dawkach lekarstwo jest przyjmowane przez dziecko. Prosimy o spakowanie niezbędnych dla dziecka leków w osobną torebkę oraz zamieszczenie informacji o dawkowaniu. Leki powinny zostać oddane pani pielęgniarce zaraz po przyjeździe do ośrodka. Dziecko nie może przyjmować lekarstw samodzielnie, nawet jeśli chodzi o leki np. przeciwbólowe.

DOKUMENTY DO POBRANIA:
- Karta kwalifikacyjna uczestnika zimowiska >> zobacz
- Wzór zaświadczenia KRUS >> zobacz
- Lista co zabrać na zimowisko >> zobacz
- Ośrodek Zofia oferta 2014 >> zobacz

 

Źródło
Lubuska Izba Rolnicza
http://lir.agro.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: zimowiska; >>; zimowisko; należy; dzieci; termin; informacji; dziecko; osobistego; odbioru; ramach; uczestnika; zakopanem; dostarczyć; wartościowe; odpowiedzi;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »