TIS Group na największych halowych targach rolniczych w Polsce

 W dniach 18 – 20 marca w Kielcach odbędzie się największa w kraju halowa wystawa rolnicza – Agrotech- Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej. To już 21 edycja tego wydarzenia, w którym po raz pierwszy weźmie udział polski producent kotłów C.O. - spółka TIS Group.

DSC 0460Targi rokrocznie skupiają znaczną uwagę zarówno producentów wyrobów dedykowanych dla branży rolniczej jak i zwiedzających. Ubiegłoroczną, jubileuszową wystawę, na której zaprezentowało się przeszło 700 firm i instytucji odwiedziło ponad 61,5 tysiąca osób.

Zdaniem Macieja Okuły, odpowiedzialnego za relacje z klientami kluczowymi w TIS Group, udział w tym wydarzeniu to obowiązkowy punkt w realizowanej przez spółkę strategii budowy świadomości marki w grupie docelowej, jaką są m.in. rolnicy i mieszkańcy wsi.

- Systematycznie podejmujemy działania zmierzające do zainteresowania tego segmentu rynku naszymi wyrobami. Z racji oczywistych ograniczeń w dostępie do sieci gazowej na terenach wiejskich, kotły na paliwa stałe są w zasadzie jedynym racjonalnym sposobem zapewnienia ciepła zarówno w domach jak i obiektach inwentarskich w gospodarstwach rolnych – uważa.

- Z tego względu naszymi naturalnymi odbiorcami są właśnie osoby zamieszkujące obszary wiejskie. Obecnością na targach chcemy zaś pokazać, że produkowane przez TIS, polskie wyroby są ciekawą alternatywą dla obecnych na rynku produktów tego rodzaju – dodaje Maciej Okuła.

Jak podkreśla przedstawiciel TIS Group, nowoczesne kotły na ekogroszek, węgiel, drewno a w szczególności zaś kotły przystosowane do pelletu, to dziś praktycznie bezobsługowe, a przede wszystkim efektywne źródła ogrzewania, nie mające już nic wspólnego z kotłami C.O. starego typu, które wymagały stałej kontroli paleniska.

W Kielcach TIS Group zaprezentuje swoje wszystkie sztandarowe produkty wyróżniające się nie tylko właściwościami, ale również - co podkreślają sami klienci – wyrazistym designem. Wśród nich nie zabraknie wyrobów przystosowanych do pracy bez potrzeby podłączenia do energii elektrycznej, jak i produktów wykorzystujących zaawansowane rozwiązania związane m.in. ze cyfrowym sterowaniem i pełną automatyką.

Co ciekawe, TIS Group wystawi się wspólnie ze swoim partnerem – polskim producentem przekładni, falowników i silników elektrycznych – spółką HF Inverter z Torunia, która dostarcza dla TIS komponenty do kotłów w postaci motoreduktorów.

APLA:

TIS Group to polski producent niezawodnych kotłów C.O. dedykowanych dla odbiorców indywidualnych oraz firm. Grupę TIS tworzą spółki zależne działające w Rosji, na Białorusi i krajach Bałtyckich. Firma posiada dwie fabryki – jedną na Białorusi i drugą w Lipsku koło Augustowa. TIS produkuje kotły C.O. od 2008 roku. Jej wyroby są obecne w tysiącach domów w krajach Bałtyckich, na Białorusi, Ukrainie czy w Rosji.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

DSC 0460
TAGI: ; targach; największych; group; ; naszymi; zarówno; udział; białorusi; producent; polski; wyrobów; krajach; polsce; kielcach; rolniczych; h;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »