Szkolenie e-learningowe pod nazwą: „Możliwości pozyskiwania środków finansowych na działalność prowadzoną przez zarejestrowane organizacje”

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Krakowie zaprasza na szkolenie e-learningowe pod nazwą: „Możliwości pozyskiwania środków finansowych na działalność prowadzoną przez zarejestrowane organizacje”, które odbędzie się w dniach 3-21 grudnia 2016 roku.


Głównym celem szkolenia jest przekazanie doradcom rolnym wiedzy z zakresu funkcjonowania organizacji pozarządowych w Polsce oraz możliwości pozyskiwania przez NGO środków finansowych na swoją działalność statutową.
Do udziału w szkoleniu zapraszamy doradców zatrudnionych w Wojewódzkich Ośrodkach Doradztwa Rolniczego, wskazane jest jednak, aby wzięli w nim udział doradcy zajmujący się problematyką rozwoju obszarów wiejskich, szczególnie ci, współpracujący z organizacjami pozarządowymi.

Rekrutacja na szkolenie będzie trwała do 10 grudnia 2016 r. O uczestnictwie w kształceniu decyduje dopełnienie kompletnego zgłoszenia.
Tematyczne materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR o/Kraków www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 3 grudnia do 21 grudnia 2016 roku. Od tego momentu będą oni mieli również możliwość kontaktu ze specjalistami CDR o/Kraków w ramach konsultacji drogą elektroniczną.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu, potwierdzonej przez pracodawcę, karty zgłoszenia uczestnictwa.

Kartę zgłoszenia prosimy przesłać mailem (skan) na adres: t.sedzik@cdr.gov.pl, pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną.
Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 70% sumy poprawnych odpowiedzi w teście, do którego będzie można przystąpić po ukończeniu wszystkich modułów szkolenia. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej.


Opiekę merytoryczną nad szkoleniem sprawuje Michał Wnęk z Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich
– tel.: 12 424-05-02, m.wnek@cdr.gov.pl

Informacji w sprawie rekrutacji udziela pani Teresa Sędzik z Zespołu Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego
– tel.: 12 424 05 54, t.sedzik@cdr.gov.pl

Do pobrania:

- Karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; finansowych; działalność; pozyskiwania; szkolenie; grudnia; zgłoszenia; zarejestrowane; rolniczego; prowadzoną; e-learningowe; nazwą:; ; szkolenia; uczestnikom; będzie; śro;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »