Szkolenie pt. „Możliwości pozyskiwania środków finansowych na działalność prowadzoną przez niezarejestrowane organizacje”

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniach 3-4.11.2016r. szkolenie pt. „Możliwości pozyskiwania środków finansowych na działalność prowadzoną przez niezarejestrowane organizacje”.
Do udziału w szkoleniu zapraszamy doradców zatrudnionych w Wojewódzkich Ośrodkach Doradztwa Rolniczego zajmujących się problematyką rozwoju obszarów wiejskich, szczególnie tychmających kontakty, wspierających i współdziałających z niezarejestrowanymi organizacjami i grupami nieformalnymi.

Głównym celem szkolenia jest przekazanie doradcom informacji o badaniu potrzeb społeczności lokalnych poprzez te grupy, kontekstów ich powstawania, oraz możliwości pozyskiwania przez nie wsparcia finansowego dla działań służących zaspokajaniu potrzeb mieszkańców obszarów wiejskich.

Udział wszkoleniu jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają jedynie koszty zakwaterowania i wyżywienia tj. 186 zł.

Doradcy zainteresowani uczestnictwem w szkoleniu proszeni są o przesyłanie potwierdzonej przez pracodawcę oraz podpisanej przez siebie karty zgłoszenia uczestnictwa do Centrum Doradztwa Rolniczego o/Kraków. Kartę zgłoszenia można przesłać mailem (skan) na adres: szkolenia.krakow@cdr.gov.pl, pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną.

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia. Rekrutacja będzie prowadzona do 26 października 2016 r.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest samodzielne przygotowanie fiszki projektowej podczas części warsztatowej szkolenia.

Informacji w sprawach merytorycznych dotyczących szkolenia udziela:
Michał Wnęk
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel.: 12 424-05-25
m.wnek@cdr.gov.pl

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:
Maria Szaszkiewicz
Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego
tel.: 12 424-05-54
m.szaszkiewicz@cdr.gov.pl
 

Do ponbrania:
- karta zgłoszenia

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; pozyskiwania; rolniczego; szkolenie; obszarów; szkolenia; szkoleniu; finansowych; działalność; prowadzoną; rozwoju; „możliwości; zgłoszeni;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »