Możliwości pozyskiwania środków finansowych na działalność prowadzoną przez niezarejestrowane organizacje - szkolenie internetowe

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na szkolenie e-learningowe pod nazwą: „Możliwości pozyskiwania środków finansowych na działalność prowadzoną przez niezarejestrowane organizacje”, które odbędzie się w dniach 2-20 grudnia 2016 roku.

Głównym celem szkolenia jest przekazanie doradcom informacji o badaniu potrzeb społeczności lokalnych poprzez te grupy, kontekstów ich powstawania, oraz możliwości pozyskiwania przez nie wsparcia finansowego dla działań służących zaspokajaniu potrzeb mieszkańców obszarów wiejskich.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy doradców zatrudnionych w Wojewódzkich Ośrodkach Doradztwa Rolniczego zajmujących się problematyką rozwoju obszarów wiejskich, szczególnie tych mających kontakty, wspierających i współdziałających z niezarejestrowanymi organizacjami i grupami nieformalnymi.

Rekrutacja na szkolenie będzie trwała do 10 grudnia 2016 r. O uczestnictwie w kształceniu decyduje dopełnienie kompletnego zgłoszenia.

Tematyczne materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR o/Kraków www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 2 grudnia do 20 grudnia 2016 roku. Od tego momentu będą oni mieli również możliwość kontaktu ze specjalistami CDR o/Kraków w ramach konsultacji drogą elektroniczną.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu, potwierdzonej przez pracodawcę, karty zgłoszenia uczestnictwa.
Kartę zgłoszenia prosimy przesłać mailem (skan) na adres: t.sedzik@cdr.gov.pl, pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną.
Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 70% sumy poprawnych odpowiedzi w teście do którego będzie można przystąpić po ukończeniu wszystkich modułów szkolenia. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej.


Opiekę merytoryczną nad szkoleniem sprawuje Michał Wnęk z Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich – tel.: (12) 424-05-02, m.wnek@cdr.gov.pl
Informacji w sprawie rekrutacji udziela pani Teresa Sędzik z Zespołu Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego – tel.: 12 424 05 54, t.sedzik@cdr.gov.pl


Do pobrania:
- Karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolniczego; szkolenie; grudnia; pozyskiwania; doradztwa; obszarów; możliwości; zgłoszenia; finansowych; działalność; prowadzoną; szkoleniu; szkolenia; potrzeb; rozwoju;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »