shiuz__750 x 100 px_1

Szkolenie - Zasady prowadzenia ewidencji przychodów i rozchodów w gospodarstwie rolnym

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu organizuje w dniu 27 czerwca 2016 roku (poniedziałek) szkolenie z zasad prowadzenia ewidencji przychodów i rozchodów w gospodarstwie rolnym. Zakres szkolenia obejmuje zaprezentowanie i nieodpłatne udostępnienie aplikacji opracowanej dla potrzeb dokumentowania zdarzeń gospodarczych w gospodarstwie rolnym. Celem szkolenia jest zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu zasad i sposobów ewidencjonowania przychodów i kosztów w działalności rolniczej związanej z realizowaną operacją przez beneficjentów działań inwestycyjnych tj. Premie dla młodych rolników oraz Modernizacji gospodarstw rolnych i w przyszłości Restrukturyzacji małych gospodarstw w ramach PROW 2014-2020.

 

Wykłady poprowadzą przedstawiciel firmy FINexpert oraz pracownicy Centrum Doradztwa Rolniczego w Radomiu.

Szkolenie rozpocznie się w dniu 27.06.2016 roku (poniedziałek) o godz. 9.30 w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu, ul. Chorzowska 16/18.

KOSZT UCZESTNICTWA - 130 zł, w tym: materiały szkoleniowe, sala, obiad, serwis kawowy. Istnieje możliwość rezerwacji noclegu w przeddzień szkolenia oraz śniadania w dniu szkolenia (proszę zaznaczyć na karcie zgłoszenia). Koszt noclegu wynosi 70,00 zł, śniadania 17 zł.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać na załączonym formularzu do dnia 22 czerwca 2016 roku na adres radom@cdr.gov.pl, lub faksem na numer 48 365 49 70.

W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego miejsca na szkoleniu, ze względów organizacyjnych należy powiadomić CDR O/Radom, co najmniej na dwa dni przed rozpoczęciem szkolenia. W przypadku nie powiadomienia o rezygnacji, uczestnik zostanie obciążony kosztami udziału w szkoleniu. W przypadku małej liczby uczestników istnieje możliwość odwołania szkolenia.

Osoby do kontaktu:
- rekrutacja i  organizacja: Barbara Pachocka-Oździńska, tel. 48/365 69 24,
- zagadnienia merytoryczne: Ireneusz Gradka tel. 48/365 69 33, Bolesław Pieczyński tel. 48/365 69 42.

Do pobrania:

Ramowy program szkolenia

Karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; gospodarstwie; szkolenia; ewidencji; rolniczego; prowadzenia; szkolenie; przypadku; gospodarstw; istnieje; centrum; śniadania; należy; zgłoszenia; rolnym.; noclegu; możliwość; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »