shiuz__750 x 100 px_1

Szkolenie pt."Racjonalne żywienie i zdrowy styl życia, z zastosowaniem roślin zielarskich w gospodarstwie domowym"

Krakowski oddział Centrum Doradztwa Rolniczego w dniach 6 – 7 września 2016 r. organizuje szkolenie pt. „Racjonalne żywienie i zdrowy styl życia, z zastosowaniem roślin zielarskich w gospodarstwie domowym”.
Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego oraz w Centrum Doradztwa Rolniczego. Do udziału w szkoleniu zostaną zaproszone w szczególności osoby odpowiedzialne za wiejskie gospodarstwa domowe.

Celem szkolenia jest zapoznacie uczestników z typami najpopularniejszych diet stosowanych w Polsce i na świecie, z zaleceniami żywieniowymi uwzględniającymi zastosowanie odpowiednich ziół, oraz typami ziół jako źródło witamin, o właściwościach odpornościowych oraz antystresowych.
Zajęcia poprowadzi Pani prof. zw. dr hab. inż. Elżbieta Pisulewska – pracuje na Wydziale Rolniczo-Ekonomicznym Uniwersytetu Rolniczego
w Krakowie. Prowadzi badania dotyczące technologii uprawy roślin zbożowych, strączkowych, oleistych i zielarskich oraz jakości uzyskanych plonów. Badania nad roślinami zielarskimi dotyczą zarówno plantacji produkcyjnych gatunków przyprawowych i leczniczych, jak i sposobu wykorzystania surowców. Jest autorem lub współautorem ponad 200 pozycji wydanych drukiem. Przebywała na stażach naukowych w Anglii, Irlandii i Holandii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Agronomicznego oraz Polskiego Towarzystwa Technologów Żywności.
W trakcie szkolenia będą miały również miejsce warsztaty w rodzinnej firmie Taheebo - esencja natury, w celu zapoznania się z możliwościami i właściwościami wielu produktów ziołowych. Warsztaty obejmować będą dobór ziół do wybranych napojów i naparów zdrowotnych. Zajęcia poprowadzi Pani Wiktoria Stachowicz.
Uczestnicy na zakończenie otrzymają Zaświadczenia o uczestniczeniu w szkoleniu.
Specjalistów zainteresowanych udziałem w niniejszym szkoleniu, prosimy o przesłanie wypełnionych Kart zgłoszenia uczestnictwa w terminie do 2 września 2016 roku. Kartę zgłoszenia oraz informację o uczestniku (w załączniku) prosimy przesłać mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod nr fax: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną na adres CDR O/Kraków.
Szkolenie odbędzie się w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1. Rozpoczęcie szkolenia w dniu 6 września o godz. 10.30. Zakończenie w dniu 7 września o godz. 12.30. Koszt uczestnictwa wynosi 190 zł od osoby i obejmuje koszty noclegów, wyżywienia i serwisu kawowego w trakcie trwania szkolenia.


Osoby do kontaktu:
• w sprawach merytorycznych szkolenia:
Karolina Boba - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel. 12 424 05 21;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• w sprawach organizacji i rekrutacji:
Teresa Sędzik - Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego, tel. 12 424 05 54;
e-mail: t.sedzik@cdr.gov.pl

Do pobrania:
- Harmonogram szkolenia
- Karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; września; roślin; zielarskich; rolniczego; żywienie; centrum; szkolenie; gospodarstwie; zastosowaniem; zdrowy; szkolenia; zgłoszenia; będą; warsztaty; trakcie; badania;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »