shiuz__750 x 100 px_1

Szkolenie - Zasady prowadzenia ewidencji przychodów i rozchodów w gospodarstwie rolnym

 

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu zaprasza na jednodniowe szkolenie w dniu 9 czerwca 2016 roku (czwartek) z zasady prowadzenia ewidencji przychodów i rozchodów w gospodarstwie rolnym. Zakres szkolenia obejmuje omówienie aplikacji dla potrzeb dokumentowania zdarzeń gospodarczych w gospodarstwie rolnym oraz zasad jej prowadzenia na wybranych przykładach. Celem szkolenia jest zdobycie praktycznej wiedzy na temat zasad i sposobów ewidencjonowania przychodów i kosztów w działalności rolniczej związanej z realizowaną operacją przez Beneficjentów działań inwestycyjnych tj. Premie dla młodych rolników oraz Modernizacji gospodarstw rolnych w ramach PROW 2014-2020.

 

Wykłady poprowadzą przedstawiciel firmy FINexpert oraz pracownicy Centrum Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Szkolenie rozpocznie się w dniu 9.06.2016 roku (czwartek) o godz. 10.00 w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63.

KOSZT UCZESTNICTWA - 80 zł, w tym: materiały szkoleniowe, sala, obiad, serwis kawowy. Koszty dydaktyczne - nieodpłatnie.

Zainteresowanych wcześniejszym przyjazdem informujemy, iż istnieje możliwość rezerwacji noclegu w przeddzień szkolenia (proszę zaznaczyć na karcie zgłoszenia).

Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać w terminie do 6.06.2016 roku na adres poznan@cdr.gov.pl, faksem pod numer 61 820 19 71 lub pocztą.

Informacji w sprawie rekrutacji udziela Małgorzata Kossowska-Górecka - tel.: 61 823 20 81, e-mail: m.gorecka@cdr.gov.pl
Osoby do kontaktów merytorycznych - Oskar Wysocki, Krzysztof Żok - tel.: 61 823 20 81, e-mail: o.wysocki@cdr.gov.pl i k.zok@cdr.gov.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Do pobrania:

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; prowadzenia; gospodarstwie; ewidencji; zasady; rolniczego; rolnym; szkolenia; szkolenie; przychodów; zgłoszenia; centrum; uczestnictwa; (czwartek); e-mail:; przychodów; oddział; r;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »