Piknik Drobiowy w Grodzisku Mazowieckim

drobW dniu 6 września 2015 r. Krajowa Rada Izb Rolniczych, przy okazji Dożynek Powiatowo-Gminnych w Grodzisku Mazowieckim, zorganizowała Piknik Drobiowy sfinansowany z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego. Przeprowadzona została kampania informacyjna promująca walory dietetyczne i smakowe oraz spożycie mięsa drobiowego w postaci różnym wyrobów i potraw.

Celem organizowanej przez KRIR imprezy było zachęcenie do większego spożycia mięsa drobiowego przez dzieci i dorosłych, zapoznanie z walorami i wartościami odżywczymi produktów drobiowych czy poznanie znaczenia w mięsa drobiowego w codziennej diecie.

Podczas imprezy odbył się szereg konkursów z wiedzy na temat drobiu, konkursy plastyczne, konkursy zręcznościowe oraz wiele różnorodnych zabaw tematycznych. Na zakończenie konkursów zwycięzcy otrzymali nagrody sfinansowane z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego. W trakcie imprezy wyświetlano materiały informujące o walorach zdrowotnych i smakowych mięsa drobiowego oraz odbyła się bezpłatna degustacja potraw z mięsa drobiowego.

Zdjęcia w galerii >>>

Źródło
Krajowa Rada Izb Rolniczych
http://krir.pl

125ml milk

drob
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: mięsa; drobiowego; piknik; imprezy; grodzisku; drobiowy; konkursy; promocji; funduszu; konkursów; mazowieckim; odbył; zwycięzcy; otrzymali; nagrody; trakcie; zako;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »