PEPEES S.A. wspiera Dni Łomży 2017

Zgodnie z tradycją, jak co roku Łomża hucznie obchodzi swoje święto. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18.06.2017 (sobota i niedziela) w godzinach 16:00-22:00 w Amfiteatrze, przy ul. Zjazd. Tegoroczne łomżyńskie święto aktywnie wspiera firma PEPEES S.A.


Świętowanie rocznicy nadania praw miejskich Łomży to doskonała okazja do wspólnego celebrowania tego wyjątkowego dla miasta dnia. Organizatorzy – Urząd Miasta w Łomży, przygotowali dla wszystkich uczestników niezwykle bogaty i różnorodny program artystyczny oraz szereg muzycznych, kulturalnych oraz kulinarnych atrakcji. Na deskach Amfiteatru wystąpią znani wykonawcy i artyści. W sobotę wieczorem - po licznych konkursach, grach i zabawach, na scenie pojawi się gość specjalny - Stachursky Dance Project. Natomiast w niedzielę będzie to Zenek Martyniuk wraz z zespołem Akcent. Wszystkim uczestników tegorocznej imprezy czas umilą również atrakcje przygotowane na wielu stoiskach znajdujących się wokół Amfiteatru.


Spółka PEPEES będąc tegorocznym sponsorem strategicznym wydarzenia, przygotowała także dla wszystkich zgromadzonych wyjątkowe kulinarne stoisko z menu pełnym ziemniaczanych pyszności. Zaproponowane menu to świeżo na miejscu przygotowywane pyzy mięsne, kluski śląskie, oraz babka i placki ziemniaczane. Spółka PEPEES zgodnie z przyjętą strategią i naczelną misją prowadzenia społecznie odpowiedzialnego biznesu, wspierając organizację tegorocznych Dni Łomży, postanowiła także pomóc i wesprzeć instytucje, które borykają się z problemami finansowymi. Wszystkie środki uzyskane ze sprzedaży zostaną przekazane na cel charytatywny.

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A.
 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: pepees; Łomży; wspiera; uczestników; miasta; Łomży; ; zgodnie; także; wszystkich; ziemniaczanych; pełnym; kulinarne; stoisko; pyszności.; przygotowywane; kluski; śląskie; ; mięsne; ; wyj;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »