Artykuł o Tematyce Ekologicznej Kodeks Praktyki dla przetwórstwa żywności ekologicznej

Międzynarodowy projekt „Kodeks Praktyki dla przetwórstwa żywności ekologicznej” / ProOrg jest realizowany w latach 2018-2021 na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w ramach programu Horyzont 2020. Koordynatorem projektu jest prof. dr hab. Ewa Rembiałkowska.

Międzynarodowy projekt  „Kodeks Praktyki  dla przetwórstwa żywności ekologicznej/ Code of Practice for organic food processing” akronim: ProOrg, jest realizowany w latach 2018-2021 na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, w Zakładzie Żywności Ekologicznej, w ramach programu Horyzont 2020.

Celem projektu jest opracowanie elastycznego i praktycznego Kodeksu Praktyki – Code of Practice (CoP) dla przetwórców żywności ekologicznej oraz jednostek certyfikujących.

Koordynatorem projektu jest prof. dr hab. Ewa Rembiałkowska. 

Budżet projektu wynosi 492 580 zł i jest on finansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju ( https://www.ncbr.gov.pl ). 

Zachęcamy do zapoznania się ulotką informacyjną projektu – Szczegóły projektu

W celu bieżącego śledzenia postępów projektu zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: https://proorgproject.wixsite.com/website

 

 

 Źródło
 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
 http://www.sggw.pl

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: projektu; żywności; praktyki; ekologicznej; wydziale; ; practice; horyzont; programu; ramach; człowieka; Żywieniu; kodeks; 2018-2021; realizowany; latach; przetwórstwa; przetwórstwa;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »