14 czerwca br. odbędą się Dni Pola CIECH Sarzyna w Orłowie

 
 

 
Tegoroczne Dni Pola CIECH Sarzyna odbędą się 14 czerwca w Orłowie koło Nowego Dworu Gdańskiego (woj. pomorskie). Największy polski producent środków ochrony roślin zaprezentuje klientom, dystrybutorom oraz przedstawicielom mediów z branży rolniczej uprawy zbóż, na których zastosowano produkty z szerokiego portfolio Spółki.
 
Aby wziąć udział w Dniach Pola CIECH Sarzyna wystarczy zarejestrować się na stronie www.dnipola.pl. Jak co roku, kluczowym punktem wydarzenia będą warsztaty polowe z ekspertami CIECH Sarzyna oraz inż. Adamem Paradowskim z Instytutu Ochrony Roślin w Państwowym Instytucie Badawczym w Poznaniu, podczas których zaprezentowane zostanąm.in. rozwiązania herbicydowe i fungicydowe stosowane w uprawach pszenicy, jęczmienia czy żyta.
 
Ponadto uczestnicy wydarzenia będą mogli ocenić skuteczność działania nowych nawozów dolistnych w ofercie CIECH Sarzyna. SARPLON to najwyższej jakości produkty zawierające niezbędne dla roślin makro- i mikroelementy wpływające korzystnie na wielkość i jakość plonu. Dokarmianie dolistne stosowane w odpowiedniej fazie wzrostu jest skutecznym sposobem uzupełniania niedoborów składników pokarmowych, pozwalającym na wykorzystanie potencjału plonotwórczego roślin.
 
Uczestnicy Dni Pola w Orłowie, poza możliwością zdobycia unikalnej wiedzy, poznają również nowości produktowe Spółki - w tym nawóz dolistny SARMIN maKSi, o bardzo dużej zawartości krzemu - oraz będą mogli kupić produkty największego polskiego producenta środków ochrony roślin w preferencyjnych cenach zapisując się do programu „Twoja Sarzyna”.
 
Z każdym kolejnym rokiem, Dni Pola CIECH Sarzyna cieszą się coraz większym zainteresowaniem rolników i dystrybutorów środków ochrony roślin. Bardzo nas to cieszy, bo to najlepsza okazja do zaprezentowania naszym klientom skuteczności naszych produktów. Nie boimy się weryfikacji ich jakości - mamy wyjątkowe doświadczenia produkcyjne, poparte ponad 50-letnią tradycją produkcji środków ochrony roślin. Wraz z ciągłym doskonaleniem technologii wytwarzania i inwestycjami w nowoczesne linie, pozwala nam to utrzymywać najwyższą jakość naszych produktów, dzięki której jesteśmy najpopularniejszym producentem herbicydów zbożowych na polskim rynku – mówi Prezes Zarządu CIECH Sarzyna, Mariusz Grelewicz.
Wyjątkowymi gośćmi wydarzenia będą Anna i Grzegorz Bardowscy, uczestnicy popularnego programu “Rolnik Szuka Żony”, którzy wezmą aktywny udział w licznych konkursach dla uczestników Dni Pola CIECH Sarzyna. Do wygrania będzie wiele atrakcyjnych nagród, a każdy uczestnik wydarzenia otrzyma upominek. Imprezę zakończy wspólny piknik.
Dni Pola CIECH Sarzyna rozpoczną się od godziny 11:00.
 

 

 
CIECH Sarzyna jest jedną z kluczowych spółek Grupy CIECH i filarem jej segmentu organicznego. Specjalizuje się w produkcji środków ochrony roślin (AGRO) oraz żywic. Jest największym producentem środków ochrony roślin w Polsce, a także głównym dostawcą żywic na rynku krajowym. Pełen asortyment wyrobów Spółki obejmuje ponad 1000 pozycji i ich pochodnych. Do najbardziej znanych znaków handlowych należą marki z segmentu AGRO: CHWASTOX, AAGROSAR 360SL oraz ZIEMOVIT. Firma, poza kluczowymi krajami europejskimi, obsługuje także rynki w Kanadzie, Azji i Australii.

 
CIECH to międzynarodowa, profesjonalnie zarządzana grupa z polskimi korzeniami,
o ugruntowanej pozycji lidera w branży chemicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. Wytwarza produkty, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie - nowoczesne wyroby o najwyższej, światowej jakości. Korzystając ze wsparcia wiarygodnego inwestora strategicznego (Kulczyk Investments) realizuje strategię globalnego rozwoju, rozszerzając sprzedaż na światowych rynkach. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ciechgroup.com.
 
 
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: sarzyna; ochrony; roślin; środków; wydarzenia; będą; produkty; których; odbędą; czerwca; produkcji; orłowie; nowoczesne; jakości; programu; stronie; pozycji; jakość; segmentu; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »