2nd International ISHS Symposium on Carrot and Other Apiceae


Serdecznie zapraszamy na 2nd International ISHS Symposium on Carrot and Other Apiceae, które odbędzie się w dniach 19-22 września 2018 roku w Holiday Inn Krakow City Center. Sympozjum organizowane jest przez Polskie Towarzystwo Nauk Ogrodniczych (PTNO) oraz Wydział Biotechnologii i Ogrodnictwa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Wydarzenie objęte patronatem Międzynarodowego Towarzystwa Nauk Ogrodniczych (ISHS) jest kontynuacją pierwszej edycji sympozjum, które odbyło się we francuskim Angers w 2014 roku. Konferencja okazała się ogromnym sukcesem, dlatego pragniemy ponownie stworzyć warunki do dzielenia się najnowszymi odkryciami naukowymi i osiągnięciami technicznymi dla społeczności naukowców, badaczy, hodowców oraz przetwórców marchwi i innych roślin selerowatych.


W programie sympozjum znajdują się sesje plenarne, równoległe sesje naukowe i techniczne a także wyjazd terenowy. Tematami sesji naukowych będą „Genetyka i genomy”, „Filogeneza, różnorodność i udomowienie”, „Odporność na stres abiotyczny i biotyczny” oraz „Wtórne metabolity i jakość odżywcza”. Natomiast tematy sesji technicznych skupią się na następujących aspektach: „Jakość”, „Ochrona upraw”, „Techniki uprawy” oraz „Produkcja nasion” – sesje techniczne będą tłumaczone z języka angielsko na język polski. Podczas konferencji odbędą się również dwie sesje plenarne: „Aktualne problemy marchwi i innych selerowatych” oraz „Nowe wyzwania, nowe możliwości”. Spotkajmy się w Krakowie!

Strona Sympozjum: www.carrot-symposium2018.pl
Facebook: https://www.facebook.com/2nd-ISHS-Carrot-and-Other-Apiaceae-Symposium-1880781872233750/

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: symposium; carrot; marchwi; ogrodniczych; international; będą; sympozjum; techniczne; innych; które; apiceae; odżywcza”.; jakość; metabolity; biotyczny”; „wtórne; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »