Zeltex – przenośne analizatory NIR dla rolnictwa z firmy Polski Farmer


50srt2Polski Farmer ma przyjemność poinformować Państwa o rozszerzeniu asortymentu o ekonomiczne, przenośne analizatory NIR, umożliwiające szybki pomiar poziomu wilgotności, białka, czy tłuszczu techniką NIR (pomiarów w bliskiej podczerwieni). Linia urządzeń dostępnych na naszej stronie internetowej, umożliwia przeprowadzenie lokalnej kalibracji oraz szybką ocenę wybranych składników pokarmowych z laboratoryjną dokładnością przy skupie, mieszaniu, produkcji czy sprzedaży gotowych produktów.


Szukasz łatwego i szybkiego sposobu kontroli jakości produktów, zakupionych lub oferowanych przez Ciebie w sprzedaży? Chcesz znać zawartość białka w pszenicy lub jęczmieniu browarnianym w czasie mniejszym od minuty? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!


Od dzisiaj będziesz mógł swobodnie dokonać analizy jakości ziarna zbóż, mleka, mięsa oraz pozostałych produktów. Unikniesz presji dotyczącej oczekiwania na wynik oraz wątpliwości związanych z dokładnością pomiarów.
Jako autoryzowany dystrybutor firmy Zeltex, amerykańskiego producenta przenośnych urządzeń dla przemysłu spożywczego oraz doświadczalnictwa oferujemy Państwu innowacyjną ofertę, przekładającą się na pewność, łatwość i szybkość pomiaru.


Analizatory są specjalnie dostosowane do Państwa wymogów, gdyż zastępują czasochłonną i długotrwałą, tradycyjną metodę analizy chemicznej. Analizatory typu ZX 501Q, ZX 550, ZX 50 oraz Acculean wykonują pomiary próbek o masie od 20 do 100 g, ponadto charakteryzują się wysoką dokładnością oraz czystością pomiaru.


Obsługa urządzeń jest szybką i bezproblemowa a możliwość lokalnych kalibracji dla wielu produktów zbożowych, mlecznych, mięsnych, spożywczych sprawia, że urządzenia mogą niezawodnie spełniać swoją funkcję przez wiele lat.
Firmy z obszaru doświadczalnictwa zainteresuje model ZX 50 SRT, przeznaczony do pomiaru małych próbek całych nasion bez ich niszczenia. ZX 50 SRT zmierzy poziom wilgotności, białka i tłuszczu dla próbek o wielkości 20g co pozwala na selekcję nasion oraz roślin o najwyższych parametrach żywieniowych. Bez konieczności przetworzenia próbki do badań.

Rozwiązania zastosowane w analizatorach są objęte licznymi patentami firmy Zeltex, przekładającymi się na kontrolę jakości w laboratoryjnej dokładności w polu, skupie, wyładunku, linii produkcyjnej czy sprzedaży gotowego produktu. Dzięki tym rozwiązaniom można stworzyć mobilne, szybkie i precyzyjne laboratorium, które zapewni efektywną kontrolę bezpieczeństwa żywności.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą znajdziecie Państwo w sklepie internetowym oraz do kontaktu z naszym specjalistą. Więcej informacji na www.polski-farmer.pl

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

50srt2
TAGI: dokładnością; próbek; jakości; farmer; urządzeń; skupie; ; doświadczalnictwa; szybką; sprzedaży; kontrolę; białka; specjalnie; analizy; nasion;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »