Zatrudnianie cudzoziemców w działalności rolniczej i pozarolniczej - e-learning

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza pracowników ośrodków doradztwa rolniczego, prywatnych firm doradczych oraz inne osoby zainteresowane tematem zatrudniania cudzoziemców do udziału w szkoleniu e-learningowym pod nazwą Przepisy z zakresu zatrudniania cudzoziemców w działalności rolniczej i pozarolniczej. Szkolenie będzie dostępne od 3 grudnia do 14 grudnia 2018 r. po wcześniejszym zgłoszeniu uczestnictwa i otrzymaniu loginu.

Celem szkolenia jest zdobycie podstawowej wiedzy na temat możliwości i procedur legalnego zatrudniania cudzoziemców w działalności rolniczej i pozarolniczej. Poznanie przepisów z tego zakresu  pozwoli na poznanie sposobów  uzupełniania zasobów kadrowych w Polsce pracownikami  z innych krajów.

Rekrutacja na szkolenie będzie miała charakter ciągły do 23 listopada 2018 roku.

Materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR Brwinów www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 3 do 14 grudnia  2018 roku. Od tego momentu, w ramach forum, będzie również możliwość kontaktu ze specjalistą CDR w Brwinowie.

Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu potwierdzonej przez pracodawcę karty zgłoszenia uczestnictwa, informacji o uczestniku i dokonaniu wpłaty.

Uczestnik sam planuje czas na samokształcenie, ale wymagane jest, aby w terminie do 14 grudnia  2018 r. zapoznał się z całym materiałem i zaliczył test końcowy.

Wszyscy uczestnicy pokrywają koszty obsługi administracyjnej szkolenia e-learningowego, w wysokości 50 złotych/osobę.

Dane do przelewu: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów,

Nr rachunku: 61 1130 1017 0020 1234 5520 0004 z dopiskiem: kurs e-learningowy Przepisy z zakresu zatrudniania cudzoziemców w działalności rolniczej i pozarolniczej


Osoba do kontaktu w sprawach:

- merytorycznych: Beata Filipiak, tel. 22-125 62 13, fax. 22-729 72 91, b.filipiak@cdr.gov.pl

- rekrutacji i organizacji: Renata Koczkodaj tel. tel. 22-125 62 09, fax. 22-729 72 91, r.koczkodaj@cdr.gov.pl


Do pobrania:

Prosimy o przysyłanie karty zgłoszenia uczestnictwa w wersji z podpisem - skan lub fax, oraz w wersji edytowalnej na adres: r.koczkodaj@cdr.gov.pl, fax 22 729 72 91

 

 

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

external link symbol2
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: działalności; rolniczej; grudnia; doradztwa; cudzoziemców; zatrudniania; będzie; rolniczego; zgłoszenia; zatrudnianie; szkolenia; szkolenie; uczestnictwa; otrzymaniu; uczestnikom; poznanie; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »