shiuz__750 x 100 px_1

Zarząd KRIR w sprawie kontynuacji działań rolnośrodowiskowych

rolnosrod.jpgW związku z licznymi zapytaniami rolników, którzy realizują działania rolnośrodowiskowe w ramach pierwszego naboru wniosków PROW 20072013 i kończą podjęte 5-1etnie zobowiązania wynikające z tego działania w 2013 r, 14 stycznia br. Zarząd KRIR  zwrócił się do Ministra rolnictwa i Rozwoju Wsi z prośbą o udzielenie informacji, czy w 2013 roku będzie możliwość składania nowych wniosków o 5-1etnią płatność rolnośrodowiskową na kontynuację działań rolnośrodowiskowych. Zarząd KRIR zwrócił się również o informację, czy są dostępne środki na kontynuację działań w ramach PROW 2007-2013 i czy będzie zapewniona ciągłość wsparcia dla gospodarstw, które będą realizowały te działania zarówno do czasu wejścia w życie nowych uregulowań WPR po 2013 roku jak i w PROW 2014-2020.

Redaktor: Katarzyna Kuznowicz   

 

Źródło
Krajowa Rada Izb Rolniczych
http://krir.pl

125ml milk

rolnosrod
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: działań; zarząd; działania; sprawie; ramach; wniosków; zwrócił; będzie; kontynuacji; rolnośrodowiskowych; nowych; kontynuację; środki; zapewniona; 2007-2013; informację; ; ciąg;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »