Zalecenia żywieniowe dla zdrowych osób z różnych grup wiekowych - szkolenie e-learningowe

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza pracowników ośrodków doradztwa rolniczego, prywatnych firm doradczych oraz inne zainteresowane osoby zajmujących się problematyką żywienia człowieka do udziału w szkoleniu e-learningowym pod nazwą „Zalecenia żywieniowe dla zdrowych osób z różnych grup wiekowych”, Będzie to pierwsze szkolenie z cyklu szkoleń o prawidłowym żywieniu i zdrowym stylu życia. Szkolenie będzie dostępne od 20 do 26 listopada 2017 r. po wcześniejszym zgłoszeniu uczestnictwa i otrzymaniu loginu.

Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat zaleceń dotyczących prawidłowego żywienia ludzi zdrowych w zależności od wieku, płci, rodzaju wykonywanej pracy, aktywności fizycznej i stanu fizjologicznego.


Żeby móc dobrze zrozumieć sposób żywienia i odżywiania ludzi zdrowych (w razie konieczności też i chorych), należy przede wszystkim posiadać wiedzę na temat składników odżywczych, ich znaczenia dla organizmu człowieka, składu i wartości odżywczej produktów spożywczych, co również jest podstawą tego szkolenia.
 

Rekrutacja na szkolenie będzie miała charakter ciągły do 24 listopada 2017 roku.

Materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR Brwinów www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 20 do 26 listopada 2017 roku. Od tego momentu, w ramach forum, będzie również możliwość kontaktu ze specjalistą CDR w Brwinowie.


Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu potwierdzonej przez pracodawcę karty zgłoszenia uczestnictwa, informacji o uczestniku i dokonaniu wpłaty.
Uczestnik sam planuje czas na samokształcenie, ale wymagane jest, aby w terminie do 26 listopada 2017 r. zapoznał się z całym materiałem i zaliczył test końcowy.

Wszyscy uczestnicy pokrywają koszty administracyjne w wysokości 30 złotych.

Dane do przelewu:
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów
Nr rachunku: 61 1130 1017 0020 1234 5520 0004


Osoba do kontaktu w sprawach:
- rekrutacji i organizacji: Anna Korczykowska tel. 22-729 66 34 wew. 130, e-mail: a.korczykowska@cdr.gov.pl
- merytorycznych: Małgorzata Pucek, tel. 22-729 66 34 wew. 112, e-mail: m.pucek@cdr.gov.pl

Do pobrania:

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: zdrowych; szkolenie; listopada; będzie; doradztwa; żywieniowe; uczestnikom; rolniczego; żywienia; centrum; e-mail:; 22-729; również; kontaktu; zalecenia; udostępnione; zgłoszenia; otrzy;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »