Zalecenia żywieniowe dla zdrowych osób z różnych grup wiekowych - e-learning

Z uwagi na zainteresowanie szkoleniem, po raz kolejny uruchamiamy i zapraszamy do udziału w szkoleniu e-learningowym nauczycieli szkół rolniczych, pracowników LGD, studentów, mieszkańców obszarów wiejskich, przedstawicieli samorządów, rolników, doradców oraz inne zainteresowane osoby zajmujących się problematyką żywienia człowieka pod nazwą Zalecenia żywieniowe dla zdrowych osób z różnych grup wiekowych. Szkolenie będzie dostępne od 3-14 grudnia 2018 r. po wcześniejszym zgłoszeniu uczestnictwa i otrzymaniu loginu.


Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat zaleceń dotyczących prawidłowego żywienia ludzi zdrowych w zależności od wieku, płci, rodzaju wykonywanej pracy, aktywności fizycznej i stanu fizjologicznego.


Żeby móc dobrze zrozumieć sposób żywienia i odżywiania ludzi zdrowych (w razie konieczności też i chorych), należy przede wszystkim posiadać wiedzę na temat składników odżywczych, ich znaczenia dla organizmu człowieka, składu i wartości odżywczej produktów spożywczych, co również jest podstawą tego szkolenia.

Rekrutacja na szkolenie odbywa do 27 listopada 2018 roku.


Materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR Brwinów www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 3 do 14 grudnia 2018 roku. Od tego momentu, w ramach forum, będzie również możliwość kontaktu ze specjalistą CDR w Brwinowie w godzinach 12:00-13:00.


Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu formularza zgłoszenia uczestnictwa (wraz z klauzulą) i dokonaniu wpłaty.


Uczestnik sam planuje czas na samokształcenie, ale wymagane jest, aby w terminie do 14 grudnia 2018 r. zapoznał się z całym materiałem i zaliczył test końcowy.
Wszyscy uczestnicy pokrywają koszty administracyjne w wysokości 50 zł, które należy wpłacić do 30 listopada 2018 r.
Dane do przelewu: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów,
Nr rachunku: 61 1130 1017 0020 1234 5520 0004

Osoba do kontaktu w sprawach:

Do pobrania:

 

 

 


 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

external link symbol2
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: zdrowych; zalecenia; żywieniowe; uczestnikom; żywienia; grudnia; kontaktu; brwinowie; rolniczego; będzie; doradztwa; szkolenie; e-mail:; uczestnictwa; otrzymaniu; listopada; 22-125; należy; różn;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »