Wspólne świętowanie Szkoły Podstawowej nr 59 B. Krzywoustego w Szczecinie z kotem Mleczysławem

 

Kot Mleczysław, główny bohater kampanii „Mamy kota na punkcie mleka” odwiedził Szkołę Podstawową nr 59 B. Krzywoustego w Szczecinie, która zajęła I miejsce w konkursie „Mleczne urodziny kota Mleczysława” wygrywając odwiedziny kota i wspólne świętowanie mlecznych urodzin.


Zdjęcie 1 216 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 59 B. Krzywoustego w Szczecinie odbyła się huczna impreza urodzinowa i wspólne świętowanie z kotem Mleczysławem, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie byli zachwyceni bawiąc się i grając wspólnie z ich ulubionym bohaterem. Podczas urodzin odbyły się liczne, interesujące, a zarazem kreatywne i mleczne konkursy, quizy, gry i zabawy. Mali uczestnicy brali udział w konkursach sprawdzających swoją wiedzę na temat mleka i produktów mlecznych. Poradzili sobie rewelacyjnie ze wszystkimi zadaniami, a na każdego zwycięzcę czekała mleczna nagroda. Dodatkowo dzieci obdarowane zostały upominkami programu kota Mleczysława.


Podczas imprezy nie zabrakło mlecznych smakołyków i przekąsek. Jak wiemy mleko krowie jest pełnowartościowym produktem odżywczym odpowiednim dla osób w każdym wieku, a zwłaszcza dla dzieci. Zawiera ono nie tylko cenne dla organizmu witaminy A, D, E, K i z grupy B, ale także jest znakomitym źródłem pełnowartościowego białka, łatwo przyswajalnego tłuszczu, laktozy, niezbędnych soli mineralnych tj. wapń fosfor, magnez, potas i cynk. Wszystko to pozytywnie wpływa na organizm i jest istotne zwłaszcza w przypadku zdrowia dzieci i młodzieży.


Dziękujemy koordynatorowi projektu ze Szkoły Podstawowej nr 59 B. Krzywoustego w Szczecinie za zaangażowanie i aktywny udział w kampanii „Mamy kota na punkcie mleka”.

Kampania sfinansowana z Funduszu Promocji Mleka.
Źródło: Biuro kampanii ,,Mamy kota na punkcie mleka”

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Zdjęcie 1 2
TAGI: podstawowej; krzywoustego; szczecinie; świętowanie; punkcie; szkoły; kampanii; wspólne; zwłaszcza; mlecznych; wspólne; udział; która; dzieci; „mamy; mleczysławem; odżywczym;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »