Wschodnioeuropejski Kongres Drobiarski - 24 czerwca 2020, MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki


Kongres DrobiarskiWschodnioeuropejski Kongres Drobiarski to wydarzenie, połączone z wystawą branżową, gdzie firmy drobiarskie z Europy Środkowo-Wschodniej spotkają się z hodowcami i producentami drobiu z regionu.


W kongresie weźmie udział aż do 1000 uczestników - to jedyne takie spotkanie poświęcone branży drobiarskiej, które łączy w sobie kluczowe podmioty wpływające na rozwój rynku: hodowców drobiu, przetwórców, dystrybutorów i eksporterów mięsa drobiowego; menadżerów i nabywców z sieci handlowych oraz dostawców usług i rozwiązań dla przemysłu drobiarskiego. Wydarzenie obfitować będzie w wiele użytecznych porad dla hodowców i producentów drobiu oraz praktycznych rozwiązań dla aktualnych problemów w branży.


Do głównych zagadnień kongresu należeć będą, między innymi: nowoczesne technologie żywienia, najnowsze technologie zarządzania w polskich gospodarstwach, automatyzacja, porównanie polskiej i zagranicznej genetyki oraz wirtualne wycieczki po polskich i zagranicznych gospodarstwach.


Poza hodowcami w kongresie wezmą udział także lekarze weterynarii, dla których zorganizowana zostanie osobna sesja „Dobrostan zwierząt”.


Kongres został objęty Patronatem Honorowym przez: Krajową Federację Hodowców Drobiu i Producentów Jaj, Krajową Izbę Producentów Drobiu i Pasz, Główny Inspektorat Weterynarii oraz Wschodnioeuropejski Alians Rolniczy.
Rezerwacja biletów oraz rejestracja na stronie: www.poultry-congress.com

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Kongres Drobiarski
TAGI: drobiu; wschodnioeuropejski; kongres; hodowców; producentów; drobiarski; conference; centre; udział; rozwiązań; kongresie; krajową; hodowcami; czerwca; technologie; mazowiecki; mazur;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »