Wegetariański i Wegański Ośrodek Wypoczynkowy „Drzewo Życia” - Sezon 2013 rozpoczęty

logo Wegetariański i Wegański Ośrodek Wypoczynkowy „Drzewo Życia”Sianowo jest kaszubską wsią letniskową, położoną w woj. pomorskim, w gminie Kartuzy, ok 50 km od Gdańska. Znajduje się na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego nad jeziorem Sianowskim i przepływającą przez akwen jeziora rzeką Łeba. Wieś położona jest pomiędzy Lasami Mirachowskimi i jeziorem. Gniazduje tu wiele rzadkich gatunków ptaków. Sianowo leży na turystycznym Szlaku Kaszubskim i jest początkiem wodnego szlaku spływów kajakowych rzeką Łebą. Wieś jest miejscem promocji języka kaszubskiego.

 

Wegetariański i Wegański Ośrodek Wypoczynkowy „Drzewo Życia”, o powierzchni ok. 7 ha, położony jest wśród pięknych lasów bukowych, na urzekającym szczycie wzniesienia, z którego rozciąga się rozległy widok na Kaszubski Park Krajobrazowy, w tym najwyższą górę Północnej Polski, Wieżyce (323 m n.p.m.), nieopodal jeziora Osuszyno, 33,3 ha, w którego niezwykle czystych wodach goście naszego ośrodka mogą uprawiać różne sporty wodne. To wyjątkowe miejsce czeka na miłośników górskich wędrówek (najwyższych w Północnej Polsce), amatorów aktywnego wypoczynku o każdej porze roku, spragnione spokoju rodziny z małymi dziećmi i młodych ludzi zainteresowanych atrakcjami znajdującymi się w Kaszubskim Parku Krajobrazowym i okolicy.

Proponujemy wypoczynek w niezwykłym otoczeniu przyrodniczym, z dala od miejskiego gwaru i zgiełku, z najwyższej klasy wegetariańskim i wegańskim wyżywieniem ze sławnej kuchni „Drzewa Życia” w niezwykle ożywczej atmosferze zielonych idei. Nasz ośrodek wolny jest od dymu tytoniowego i alkoholu. Czyste powietrze sprawi, że zregenerują Państwo siły, odzyskają witalność i wrócą do domu zrelaksowani i zadowoleni.

http://drzewożycia.pl

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

logo drzewozycia
TAGI: ośrodek; szlaku; którego; niezwykle; jeziora; północnej; rozpoczęty; k;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »