Ubezpieczenia w przedsiębiorstwach i gospodarstwach rolnych

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie stacjonarne pt. „Ubezpieczenia w przedsiębiorstwach i gospodarstwach rolnych zlokalizowanych na obszarach wiejskich” w dniach 6-7.12.2018 r.  Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy doradców zatrudnionych w Wojewódzkich Ośrodkach Doradztwa Rolniczego zajmujących się tematyką rozwoju obszarów wiejskich oraz przedsiębiorczością.

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie jego uczestników z zagadnieniami dotyczącymi rodzajów ubezpieczeń majątkowych w podmiotach gospodarczych, ubezpieczeń nieruchomości, ubezpieczeń mienia ruchomego oraz typu All risks.

Omawiana tematyka ubezpieczeń dotyczyć będzie zarówno przedsiębiorstw działających na obszarach wiejskich jak również gospodarstw rolnych. Doradcy otrzymają także wiedzę z zakresu obowiązkowych i dodatkowych ubezpieczeń rolniczych jak również usług oferowanych przez ubezpieczycieli.

Udział w zajęciach dydaktycznych jest dla doradców ODR i przedstawicieli Izb Rolniczych bezpłatny. Koszt usług socjalnych w ramach szkolenia wynosi 183,00 zł od osoby (1 nocleg i pełne wyżywienie od obiadu 06.12.2018 r. do obiadu w dniu 07.12.2018 r.).

Dla pozostałych uczestników koszt usług socjalnych zostaje powiększony o koszty dydaktyczne (łączny koszt szkolenia wynosi 383 zł).

Jak zapisać się na szkolenie?

Zgłoszenie udziału w szkoleniach prosimy przesłać na załączonych Kartach zgłoszenia uczestnictwa do dnia 03.12.2018 r. faxem pod numer 12 424 05 05 lub e-mailem (skan) na adres: m.szaszkiewicz@cdr.gov.pl. W przypadku dużej liczby zainteresowanych decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Informacje w sprawie rekrutacji:

Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego

Maria Szaszkiewicz, tel. (12) 424-05-54, e-mail: m.szaszkiewicz@cdr.gov.pl

Opieka merytoryczna nad szkoleniem:

Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich

Michał Wnęk, tel.: (12) 424-05-25, m.wnek@cdr.gov.pl 

 

Do pobrania: 

- Harmonogram 

- Karta zgłoszenia 

 


 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ubezpieczeń; doradztwa; usług; gospodarstwach; rolnych; rolniczego; przedsiębiorstwach; szkolenia; obszarów; wiejskich; uczestników; ubezpieczenia; również; rolniczych; doradc;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »