Ubezpieczenia majątkowe w produkcji rolniczej - szkolenie e-learningowe

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza pracowników ośrodków doradztwa rolniczego, prywatnych firm doradczych oraz inne zainteresowane osoby zajmujące się problematyką ubezpieczeń majątkowych w rolnictwie do udziału w szkoleniu e-learningowym „Ubezpieczenia majątkowe w produkcji rolniczej” – III edycja. Szkolenie będzie dostępne na platformie e-learningowej CDR od 27 kwietnia do 4 maja 2020 r..

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy na temat ubezpieczeń majątkowych (gospodarczych) w rolnictwie, zarówno obowiązkowych jak i dobrowolnych, zasad ubezpieczeń rolnych, stawek i dofinansowania ze strony Państwa. Żeby móc bezpiecznie gospodarować, trzeba część zasobów przeznaczyć na łagodzenie skutków zdarzeń losowych co jest przekazem tego szkolenia.

Rekrutacja na szkolenie będzie trwała do 21 kwietnia  2020 roku.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać wyłącznie mailem (skan lub zdjęcie – w wersji z podpisem  oraz wersja edytowalna) na adres e-mail: b.filipiak@cdr.gov.pl

Materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR Brwinówlink zewnętrzny wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 27 kwietnia do 4 maja 2020 roku.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie przyjęcia wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia.

Uczestnik sam planuje czas na samokształcenie, ale wymagane jest, aby w terminie do 4 maja 2020 r. zapoznał się z całym materiałem i zaliczył test końcowy. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej, warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 70% poprawnych odpowiedzi w teście końcowym.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Osoba do kontaktu w sprawach:

  • merytorycznych, rekrutacji i organizacji:
    Beata Filipiak, tel. 22 125 62 13, e-mail: b.filipiak@cdr.gov.pl
  • w sprawach technicznych i dostępności do platformy e-learningowej:
    Renata Koczkodaj tel. 22 125 62 09, e-mail: r.koczkodaj@cdr.gov.pl


Do pobrania:

- Zakres tematyczny

- Karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

external link symbol2
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenie; ubezpieczeń; produkcji; doradztwa; e-mail:; szkoleniu; majątkowe; ubezpieczenia; szkolenia; kwietnia; platformie; będzie; ; majątkowych; zgłoszenia; otrzymają; rolniczej; e-lea;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »