shiuz__750 x 100 px_1

Artykuł o Tematyce Ekologicznej Zmiany w Działaniu RŚK i działaniu Rolnictwo ekologiczne obowiązujące w 2020r.

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu zaprasza doradców rolnośrodowiskowych na szkolenie „Warunki i wymogi obowiązujące w roku 2020 w "Działaniu rolno-środowiskowo-klimatycznym" i działaniu "Rolnictwo ekologiczne”, w formie webinarium, które umożliwi obustronną komunikację między prowadzącym a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi.

Podczas webinarium można będzie dzielić się doświadczeniem z innymi uczestnikami oraz wykładowcą. Uczestnicy webinarium będą mieli możliwość zadawania pytań prowadzącemu za pomocą czatu.

Z uwagi na program i formę zaplanowaliśmy udział nie więcej niż 30 osób na każdym szkoleniu. Szkolenia odbędą się 16 kwietnia o godz. 10.00 oraz godz. 12.00. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać do 14 kwietnia br. na adres: szkolenia.radom@cdr.gov.pl.

Uczestnicy, którzy zakwalifikują się na szkolenie, otrzymają link oraz hasło dostępu do szkolenia.

Osoba odpowiedzialna merytorycznie: Dariusz Pomykała, tel. 48 365 69 40, e-mail:d.pomykala@cdr.gov.pl

Do pobrania:

Karta uczestnictwa

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: działaniu; obowiązujące; zmiany; kwietnia; rolnictwo; ekologiczne; 2020r.; doradztwa; webinarium; szkolenie; będzie; zgłoszeń.; kolejność; decydować; zakwalifikowaniu; 12.00.; szkoleniu.; odb;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »