Targi Agro - Power

Centrum Targowo- -Konferencyjne Warmii i Mazur Arena Ostróda zgromadzi jesienią kilkuset wystawców branży rolniczej z Polski i z zagranicy. Wszystko za sprawą odbywających się po raz pierwszy międzynarodowych Targów Agro-Power Mazury. Przez trzy dni Mazury staną się stolicą rolniczych innowacji. Do Ostródy zjadą się producenci oraz dealerzy maszyn i urządzeń rolniczych, przedstawiciele koncernów chemicznych oraz nawozowych, producenci pasz i dodatków paszowych, a także wiele innych firm z tej branży z Polski i Europy. Organizatorem wydarzenia jest firma Agro-Plon z Ostródy. Uczestnicy mazurskich targów będą mieli okazję nie tylko zapoznać się z nowościami w branży. - W programie wydarzenia znajdują się także widowiskowe pokazy maszyn i technologii wykorzystywanych w rolnictwie, oraz konkursy i inne atrakcje – tłumaczy Patrycja Woycicka z biura organizatora. Ponadto zwiedzający będą mieli możliwość wzięcia udziału w konferencjach, których tematyka skoncentrowana będzie na kwestiach dotyczących: wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych oraz wykorzystania środków unijnych.

(aneta)

125ml milk


Dzięki uprzejmości Bezpłatnego Miesięcznika "Wieści Rolnicze"
Logo Miesięcznika - Wieści Rolnicze
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: targów; polski; producenci; maszyn; będą; także; branży; wydarzenia; atrakcje; konkursy; rolnictwie; ; ; tłumaczy; organizatora.; wykorzystywanych; technologii; n;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »