Systemy zapewnienia bezpieczeństwa i higieny produkcji żywności w gospodarstwie Global GAP - dokumentacja wymagana dla wybranych działalności

 

Centrum Doradztwa Rolniczego Odział w Radomiu organizuje w dniach 20-21.04.2017 roku szkolenie nt. ”Systemy zapewnienia bezpieczeństwa i higieny produkcji żywności w gospodarstwie Global GAP - dokumentacja wymagana dla wybranych działalności”, na które serdecznie zapraszamy doradców, przedstawicieli Izb Rolniczych, osoby zainteresowane współpracą z instytucjami wdrażającymi standard, zajmującymi się problematyką prowadzenia produkcji żywności w gospodarstwie rolnym, doradztwa w zakresie wdrażania systemów jakości żywności i związanych z tą działalnością wymagań rynkowych dla produkcji na poziomie podstawowym.


Dodatkowo uczestnicy zostaną zapoznani z wymaganiami jakie muszą spełnić inspektorzy i audytorzy wewnętrzni systemu Global GAP. Szkolenie prowadzone będzie w formie wykładów oraz warsztatów praktycznych w PGE Chwałowice.
 

Wykładowcami na szkoleniu będą także przedstawiciele jednostki certyfikującej PNG SP. Z o.o akredytowanej w zakresie certyfikacji gospodarstw w standardzie Global GAP.
 

Szkolenie rozpocznie się o godzinie 11.00 w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu ul. Chorzowska 16/18. Koszty dydaktyczne szkolenia pokrywa CDR. Jednostka delegująca uczestnika pokrywa koszty uczestnictwa w szkoleniu tj. wyżywienia, noclegu, dojazdu do CDR O/Radom.
 

Koszt uczestnictwa dla przedstawicieli prywatnych podmiotów doradczych, przedstawicieli izb rolniczych wynosi 278,00 zł od osoby i obejmuje koszty materiałów szkoleniowych, materiałów biurowych, nocleg 20/21.04.2017r, wyżywienia (2 obiady, kolacja, śniadanie) i serwisu kawowego(3 podania), w trakcie trwania szkolenia.
 

Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w przeddzień szkolenia 19/20.04.2017r. i śniadania w dniu 20.04.2017r. za oddzielną odpłatnością, po uprzednim zgłoszeniu. Cena noclegu 70,00zł w pokoju dwuosobowym, śniadania-17,00zł. Wpłaty należy dokonać na: CENTRUM DORADZTWA ROLNICZEGO w BRWINOWIE ODDZIAŁ w RADOMIU 26-600 Radom, ul. Chorzowska 16/18. Nr konta 04 1130 1017 0020 1233 9620 0004 (dwa dni przed datą szkolenia) z dopiskiem szkolenie – rolniczy handel detaliczny.
 

Kartę zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać na załączonym formularzu do dnia 18 kwiecień 2017 roku na adres radom@cdr.gov.pl lub faksem na numer 48 365 49 70.
W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego miejsca na szkoleniu, ze względów organizacyjnych prosimy powiadomić CDR O/Radom, co najmniej na dwa dni przed rozpoczęciem. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego miejsca na szkoleniu, ze względów organizacyjnych prosimy powiadomić CDR O/Radom, co najmniej na dwa dni przed rozpoczęciem szkolenia.
W przypadku nie zgłoszenia rezygnacji uczestnik zostanie obciążony kosztami uczestnictwa w szkoleniu.


Osoby do kontaktu:
- zagadnienia merytoryczne Barbara Sałata e-mail: b.salata@cdr.gov.pl, tel. (48) 365 69 35
- rekrutacja i organizacja Barbara Pachocka-Oździńska e-mail: b.ozdzinska@cdr.gov.pl, tel. (48) 365 69 24

Do pobrania:

 


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: żywności; global; produkcji; doradztwa; uczestnictwa; gospodarstwie; rolniczego; radomiu; higieny; rezygnacji; koszty; szkolenie; przedstawicieli; przypadku; zapewnienia; bezpieczeństwa; dokumentac;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »