Serek Pyszny od SM MLEKPOL teraz w nowej odsłonie!

serek pysznyHomogenizowane Serki Pyszne podążają z duchem czasu - już wkrótce na sklepowych półkach pojawią się w odnowionym, atrakcyjnym opakowaniu. Unowocześniona, kolorowa grafika i smakowite wzornictwo opakowania podkreślają apetyczność Serków Pysznych, tak dobrze znanych i lubianych przez Konsumentów. Na wieczku pojawił się również logotyp producenta - SM MLEKPOL - który nieprzerwalnie od przeszło 15 lat produkuje Serki Pyszne.

- Oprócz nieustannego zapewniania doskonałej jakości produktu i opieraniu się na wieloletnim zaufaniu wiernych Konsumentów, istotna jest troska o nowych klientów, szczególnie tych najmłodszych. Serek homogenizowany to pyszny sposób dostarczenia najmłodszym codziennej porcji wapnia i witamin – w formie samodzielnego posiłku bądź słodkiego dodatku do deserów - powiedziała Pani Ewa Gromadzka – Menadżer działu Marketingu SM MLEKPOL. Serek Pyszny jest też lubiany i ceniony przez dorosłych, którym kojarzy się
z tradycyjnym smakiem i powtarzalną wysoką jakością  - dodała.
Serki Pyszne są dostępne w opakowaniach o gramaturze 140 g  w pięciu wariantach smakowych – tradycyjnym: waniliowym oraz z czekoladą, a także owocowym:  truskawkowym, bananowym oraz brzoskwinia  z marakują.


 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

serek pyszny
TAGI: pyszny; ; pyszne; powiedziała; dodatku; działu; marketingu; bądź; formie;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »