11 września w stolicy nie był dniem spokojnym. Liczni protestujący zgromadzili się, aby zamanifestować swoje postulaty wobec rządu. Czy na tym się zakończy, czy też będziemy mieli do czynienia z dalszymi wystąpieniami?
Tak jak zapowiadali związkowi przywódcy – 11 września protestujący wyszli na ulice Warszawy. Wśród nich znaleźli się również rolnicy. Pod gmachem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi pojawili się działacze NSZZ RI "Solidarność". Jakie są postulaty protestujących? Czy chodzi o obalenie rządu Donalda Tuska? W czwartkowym "Studiu TVR" gościć będzie przewodniczący rolniczej Solidarności, senator Prawa
i Sprawiedliwości – Jerzy Chróścikowski oraz jego zastępca Zbigniew Obrocki. Dlaczego premier Donald Tusk od 6 lat nie znalazł czasu na spotkanie szefami organizacji rolniczych? Kiedy rząd ukróci proceder wykupowania ziemi rolniczej przez cudzoziemców oraz tzw. słupów? A przede wszystkim, co dalej ze Wspólną Polityką Rolną po 2014 roku –pytają związkowcy.
O tym i o innych sprawach związanych z obecnymi protestami już dzisiaj wieczorem
o 18.30 w "Studiu TVR".
Informacje uzupełniające:
Ogólnopolska Telewizja TVR, to pierwsza i jedyna w Polsce telewizja dedykowana tematyce życia i bycia poza miastem. Program kierowany jest do wszystkich tych, których fascynuje i intryguje życie, praca i spędzanie wolnego czasu z dala od wielkomiejskiego gwaru. Zgodnie z hasłem „blisko ludzi, blisko natury” na antenie TVR można znaleźć szeroki wachlarz programów edukacyjnych, poradnikowych, informacyjnych, społecznych oraz rozrywkowych. Ogólnopolska Telewizja TVR dostępna jest na wszystkich platformach cyfrowych: Cyfrowy Polsat (kanał 170), „nc+” (kanał 222), w wybranych sieciach kablowych: UPC (kanał 159), Inea (kanał 30) oraz drogą satelitarną (FTA), za pomocą dowolnego tunera cyfrowego oraz w Internecie na stronie www.tvr24.pl Telewizja została dwukrotnie nominowana w VI oraz w VII edycji Festiwalu Kanałów Tematycznych do nagrody Tytanowe Oko. W tym roku TVR został laureatem nagrody „Rzetelni w biznesie”.