Proste maszyny dla mniejszych gospodarstw

W styczniu bieżącego roku powstał polski oddział szwedzkiej firmy Kellfri z siedzibą w Kutnie. Firma prowadzi działalność na rynku skandynawskim już od 50 lat.

Maszyny z Kellfri dedykowane są mniejszym gospodarstwom, którym nie są potrzebne wielkie wydajności, a zależy im raczej na niskiej cenie. Firma dostarcza bezpłatnym transportem towar bezpośrednio do klienta. Rozmowa ze Sławomirem Nersem, dyrektorem polskiego oddziału Kellfri.
 

Jacek Suchorzebski: Czym zajmuje się firma Kellfri?
 

Sławomir Ners: – Firma od 50 lat dostarcza na rynek skandynawski szereg urządzeń dla rolnictwa, leśnictwa i gospodarki komunalnej. Oferta firmy jest bardzo szeroka. Maszyny przeznaczone są głównie dla odbiorców prywatnych i najważniejsze chyba jest to, że można je kupić w bardzo konkurencyjnych cenach. To alternatywa dla dość drogich maszyn dostępnych do tej pory na naszym rynku. sukcesy w Europie Zachodniej, między innymi na rynkach niemieckim i duńskim. W ramach dalszego rozwoju firmy podjęto decyzję o otwarciu w Polsce oddziału Kellfri. W Kutnie, w magazynie centralnym mamy w ciągłej sprzedaży większość produktów z katalogu. Zamówienia realizujemy bardzo szybko. Dysponujemy oczywiście pełnym pakietem części zamiennych i innych akcesoriów do tychże maszyn. Nas najbardziej interesują maszyny z sektora rolniczego.

Czym dysponujecie?
 

– Mamy sporą gamę sprzętu do zielonek: kosiarki dyskowe i bijakowe, przetrząsacze, przetrząsaczo- zgrabiarki. Co ciekawe, polecamy szeroką ofertę maszyn, które można agregować z quadami. Na mniejszych powierzchniach, np. w parkach i ogrodach, maszyny te znakomicie się sprawdzają. Dysponujemy pełnym zestawem osprzętu do ładowaczy czołowych oraz ładowarek kompaktowych. W tej chwili oferujemy trzy modele ładowarek. Sprzedajemy również maszyny do uprawy roli na mniejszych powierzchniach Tę ofertę ciągle poszerzamy.
 

To sprzęt raczej dla mniejszych gospodarstw.
 

– Tak. Nasza oferta jest przeznaczona głównie dla gospodarstw o mniejszym areale upraw oraz gospodarstw specjalistycznych: ogrodniczych i sadowniczych. Cenowo jesteśmy bardzo konkurencyjni. Oferta jest tak skonstruowana, aby spełniać potrzeby rolników, których ni stać na zakup drogich maszyn lub powierzchnia ich gospodarstwa nie uzasadnia takiego zakupu. Należy też wspomnieć o urządzeniach, które ułatwiają pracę w samym obejściu gospodarskim, a mamy ich w ofercie sporo.
 

A co z serwisem?
 

– Sprzedajemy na terenie całego kraju. W przypadku drobnych awarii wysyłamy potrzebne podzespoły do klienta w ciągu 48 godzin. Maszyny są proste, więc klienci najczęściej sami wymieniają sobie wadliwą część. Oczywiście dysponujemy również serwisem firmowym, który jest przygotowany do szybkiej reakcji, jeśli jest taka potrzeba. Nasze dotychczasowe doświadczenie wskazuje, że system ten sprawdza się w praktyce.


Dzięki uprzejmości Gazety Rolniczej "Nasza Rola"
Logo Gazety Rolniczej - Nasza Rola
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: maszyny; mniejszych; bardzo; gospodarstw; oferta; które; potrzebne; raczej; dostarcza; głównie; oczywiście; pełnym; proste; można; oddziału; maszyn; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »