Poradnik dla lokalnych grup działania w zakresie opracowania lokalnych strategii rozwoju na lata 2014-2020

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi opublikowało na swoim portalu internetowym "Poradnika dla lokalnych grup działania w zakresie opracowania lokalnych strategii rozwoju (LSR) na lata 2014-2020".

Materiał ten jest wynikiem wspólnych prac przedstawicieli MRiRW, samorządów województw, lokalnych grup działania oraz lokalnych grup rybackich, a także szeroko zakrojonych konsultacji, w których udział wzięło m.in. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Wskazówki i instrukcje zawarte w poradniku z całą pewnością pomogą stowarzyszeniom właściwie przygotować się do funkcjonowania w kolejnym okresie programowania a zarazem przełożą się na opracowanie LSR wysokiej jakości, których realizacja w znaczący sposób przyczyni się do poprawy jakości życia mieszkańców obszarów wiejskich.

Poradnik dla lokalnych grup działania w zakresie opracowania lokalnych strategii rozwoju na lata 2014-2020 - otwórz

MRiRW

 

Źródło
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
http://www.arimr.gov.pl/

732ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: lokalnych; rozwoju; działania; strategii; zakresie; ministerstwo; 2014-2020; których; wysokiej; programowania; opracowanie; właściwie; jakości; ; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »