Podstawy przedsiębiorczości na obszarach wiejskich, źródła finansowania, instrumenty wsparcia

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie O/Radom zaprasza doradców z Ośrodków Doradztwa Rolniczego na szkolenie „Podstawy przedsiębiorczości na obszarach wiejskich, źródła finansowania, instrumenty wsparcia

Przygotowany program obejmuje zagadnienia z zakresu psychologii w podejmowania działalności gospodarczej, wyboru formy organizacyjnej i zakładania firmy, nowoczesnego marketingu jak również źródeł wsparcia rozwoju przedsiębiorczości w nowym okresie programowania. Zostaną zaprezentowane ciekawe przykłady firm, które dynamicznie się rozwijają jak również laureaci konkursu „Sposób na Sukces”. W części praktycznej uczestnicy zapoznają się z liniami do przetwórstwa w CDR Radom.

Szkolenie odbędzie się w Oddziale w Radomiu ul. Chorzowska 16/18 w dniach 11-12 maca 2014 r. Rozpoczęcie szkolenia o godz. 11.00 w pierwszym dniu i zakończenie szkolenia o godz. 13.00 w drugim dniu. Udział w szkoleniu dla doradców ODR jest bezpłatny, uczestnicy pokrywają tylko koszty dojazdu. Istnieje możliwość przyjazdu i zakwaterowania dzień wcześniej.

Opiekę merytoryczną szkolenia sprawuje: Zdzisław Ginalski z.ginalski@cdr.gov.pl tel (48) 365 69 37. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa pocztą elektroniczną na adres e-mail: w.kowalski@cdr.gov.pl lub faksem na numer (48) 36 54 970  lub pocztą na adres CDR/O Radom, 26-600 Radom, ul. Chorzowska 16/18  w terminie do dnia 06.03.2014r.

Do pobrania:

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Program szkolenia

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: przedsiębiorczości; wsparcia; doradztwa; szkolenia; finansowania; ; instrumenty; obszarach; wiejskich; ; uczestnicy; również; radom; ; pocztą; doradców; zgłoszenia; podstawy; źródła;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »