Pierwsi wygrani w konkursie „Plony i bony”!

ANWIL wyłonił pierwszych zwycięzców w konkursie „Plony i bony”, w którym do wygrania jest 300 kart paliwowych o wartości 500 zł każda.


Jury po burzliwych obradach 15.03.2017 r. wybrało osoby, które zostały nagrodzone w pierwszej turze zabawy „Plony i bony”. Wszystkie spełniały warunki formalne konkursu oraz w najciekawszy sposób odpowiedziały na pytanie „Kupuję CANWIL, bo…”.


Jak mówią uczestnicy zabawy: „Nawozy z ANWILU to dobra jakość, dobry skład i dobry plon”, „CANWIL jest wydajny”, „Bo rozpuszcza się do ostatniej granuli”, „To skuteczny nawóz
w odpowiedniej cenie!”. Opinie te zatem potwierdzają słowa producenta CANWILU, który zachęcając do zakupów swoich produktów, podkreśla, że oferuje uniwersalne nawozy azotowe gwarantujące wysoki, doskonałej jakości plon w atrakcyjnej cenie.


Zabawa trwa do 15.04.2017, więc jest jeszcze czas na dokonanie zgłoszenia. Jesteśmy mile zaskoczeni liczbą zgłoszeń oraz kreatywnością uczestników konkursu. – mówi Agnieszka Multan, koordynator projektu w ANWIL S.A. – Nasze nawozy sprawdzają się na każdym rodzaju gleby, nadają się do stosowania pod wszystkie uprawy, dlatego tyle osób je docenia i stosuje – dodaje.


Zasady konkursu „Plony i bony” są bardzo proste. Wystarczy kupić co najmniej 5 ton nawozów CANWIL (z magnezem lub siarką), zarejestrować fakturę lub paragon na stronie www.plonyibony.pl,
a następnie odpowiedzieć na pytanie „Kupuję CANWIL, bo…”.


Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone kartami paliwowymi o wartości 500 zł każda, do wykorzystania na stacjach benzynowych należących do PKN ORLEN. Pula nagród wynosi aż 150 000 zł.
Kolejni wygrani zostaną wyłonieni do 26.04.2017. Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie: www.plonyibony.pl.


CANWIL z magnezem oraz CANWIL S to uniwersalne nawozy azotowe produkowane przez ANWIL. Dodatki magnezu oraz siarki zwiększają efektywność nawożenia oraz korzystnie wpływają na rozwój roślin i zawartość kluczowych pierwiastków w glebie.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: konkursie; „plony; nawozy; ; wygrani; konkursu; uniwersalne; wszystkie; pytanie; canwil; ; zostaną; magnezem; canwil; nagrodzone; „kupuję; azotowe; pierwsi; wartości; „plony; bo;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »