PEPEES S.A. sponsorem strategicznym Dni Łomży 2017

 


Kontynuując wieloletnią tradycję, także w tym roku Łomża bardzo hucznie obchodziła swoje święto. Wydarzenie odbyło się w dniach 17-18.06.2017 (sobota i niedziela) w godzinach 16:00-22:00 w Amfiteatrze, przy ul. Zjazd. Sponsorem strategicznym tegorocznego święta łomżyńskiego była spółka PEPEES S.A.


Coroczne świętowanie rocznicy nadania praw miejskich Łomży na stałe wpisało się do kalendarza imprez miasta. Niewątpliwie jest to doskonała okazja do wspólnego celebrowania - dla włodarzy i dla mieszkańców, tego wyjątkowego dla miasta dnia. Organizatorzy wydarzenia – Urząd Miasta w Łomży, przygotowali dla uczestników bogaty program kulturalnych, muzycznych i kulinarnych atrakcji. Na deskach Amfiteatru wystąpili znani wykonawcy i artyści. W sobotni wieczór po licznych konkursach i grach jako gość specjalny wystąpił - Stachursky Dance Project. W niedzielę natomiast występem wieńczącym dwudniowe miejskie świętowanie było pojawienie się Zenka Martyniuka wraz z zespołem Akcent.

Wszystkim przybyłym w miniony weekend czas umilały liczne atrakcje, które znajdowały się stoiskach wokół Amfiteatru.
Spółka PEPEES jako sponsor strategiczny tegorocznych Dni Łomży, przygotowała dla wszystkich zgromadzonych wyjątkowe kulinarne stoisko z menu pełnym ziemniaczanych pyszności. Nawiązując do branży, w jakiej działa spółka, na odwiedzających czekały: świeżo na miejscu przygotowywane pyzy mięsne, kluski śląskie, oraz babka i placki ziemniaczane. Zaproponowane specjały zachwycały wszystkich gości swoim smakiem i zapachem, a jakość serwowanych dań sprawiała, że nikt nie mógł przejść obojętny obok stoiska. Odwiedzający ustawiali się w długą kolejkę, aby skosztować któregoś z proponowanych dań.


Spółka PEPEES zgodnie z przyjętą strategią i misją prowadzenia społecznie odpowiedzialnego biznesu, wspierając organizację tegorocznych Dni Łomży, postanowiła wszystkie środki uzyskane ze sprzedaży kulinarnych specjałów przekazać na cel charytatywny dla Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży z przeznaczeniem na wyjazd wakacyjny dzieci.

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: pepees; Łomży; Łomży; ; strategicznym; sponsorem; wszystkich; tegorocznych; kulinarnych; świętowanie; miasta; miejscu; przygotowywane; odwiedzających; spółka; ; mięsne; ; czekały:; świe;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »