Ostatnie dni na rejestrację uczestnictwa w X Rankingu Spółdzielni Mleczarskich!

 X RANKING SPÓŁDZIELNI MLECZARSKICH


 

Już 16 sierpnia 2016 r. mija termin przyjmowania zgłoszeń do udziału w X Rankingu Spółdzielni Mleczarskich. Zgłoszenia mogą przesyłać zarówno spółdzielnie mleczarskie jak i firmy prywatne, zajmujące się przetwórstwem mleka. W celu wzięcia udziału w Rankingu wystarczy wypełnić krótką ankietę rankingową i odesłać.


Ranking ten jest przedsięwzięciem poddającym wielowymiarowej analizie firmy mleczarskie, w tym spółdzielnie jak i firmy prywatne. Tegoroczna edycja jest jubileuszowa, a przez to szczególnie wyjątkowa, gdyż zestawienie najlepszych mleczarni z całej Polski zostanie przygotowane po raz dziesiąty. Oceną firm mleczarskich zajmuje się grono niezależnych ekspertów i znawców branży, którzy poddają obiektywnej analizie wszystkie zgłoszone firmy.


Analiza przeprowadzona przez ekspertów w tegorocznej edycji Rankingu może być bezcenna dla spółdzielni
i firm prywatnych, które bazując na precyzyjnej ekspertyzie Kapituły Rankingu mogą określić kierunek swojego rozwoju i zbadać sytuację wewnętrzną firmy. Niezależnie od zajętego miejsca, wszystkie firmy biorące udział w Rankingu dostaną raporty indywidualne, opracowane przez ekspertów branży mleczarskiej. Jest to również doskonała okazja do porównania swojej pozycji na tle innych firm z branży mleczarskiej.


Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji, Kapituła składa się z niezależnych ekspertów i znawców rynku mleka, w której skład wchodzą: Ewa Domańska – Naczelnik w Wydziale Produktów Zwierzęcych w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Monika Tyska – Dyrektor Biura Spraw Zagranicznych Agencji Rynku Rolnego; dr hab. Michał Pietrzak, prof. SGGW; Joanna Nowak – Ekspert Polskiej Izby Mleka, Prezes Zarządu Infodome Sp. z o.o.; Agata Jakóbczyk-Zielińska – Dyrektor Departamentu Dużych Klientów Korporacyjnych w Credit Agricole Bank Polska S.A.; Przemysław Misiewicz – Wiceprezes Zarządu Centrum Informatyki „ZETO”.


Ankieta rankingowa dostępna jest na stronie Polskiej Izby Mleka pod adresem http://izbamleka.pl/ranking-2/ranking-2016/. Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy mleczarskie do udziału w tym przedsięwzięciu. Rozstrzygnięcie Rankingu odbędzie się na uroczystej Gali podczas XIV Forum Spółdzielczości Mleczarskiej – 15 września 2016 r.
Ranking jest przeprowadzany przez Polską Izbę Mleka, dzięki dofinansowaniu z Funduszu Promocji Mleka.

 

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: rankingu; ; ekspertów; wszystkie; udziału; mleka; ; spółdzielnie; rozwoju; branży; mleczarskie; dyrektor; analizie; uczestnictwa; mleczarskich!; znawców; spółdzielni; z;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »