Oferta udziału w seminarium „Zakochaj się w polskiej żywności – jakość, smak, tradycja” podczas Międzynarodowych Targów Spożywczych ANUGA 2013 w dniu 7 października 2013 r.

Agencja Rynku Rolnego zaprasza przedsiębiorców branży rolno-spożywczej do udziału w seminarium „Zakochaj się w polskiej żywności – jakość, smak, tradycja” podczas Międzynarodowych Targów Spożywczych ANUGA 2013 w dniu 7 października 2013 r. [www.anuga.com].

Odbywające się co 2 lata targi ANUGA to jedna z największych i najważniejszych imprez targowo-wystawienniczych w branży spożywczej. W targach ANUGA 2011 udział wzięło: 6.596 przedsiębiorców ze 100 krajów na powierzchni wystawienniczej 284 000 m² oraz ponad 155.000 fachowych zwiedzających ze 180 krajów.

Seminarium skierowane jest do wystawców targowych, a także dziennikarzy i przedstawicieli niemieckich reprezentantów sieci handlowych, dużych sieci dystrybucyjnych, hurtowni spożywczych i sprzedawców detalicznych oraz przedstawicieli organizacji branżowych - tj. potencjalnych partnerów handlowych dla polskich przedsiębiorców.

Uczestnictwo w seminarium i konferencji prasowej z udziałem m.in. Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przedstawicieli zagranicznych kontrahentów zainteresowanych importem polskich specjalności żywnościowych, przedstawicieli polskich i niemieckich organizacji branżowych oraz niemieckich mediów jest znakomitym sposobem promocji oferowanych przez Państwa produktów poprzez prezentację oferty handlowej w trakcie seminarium oraz przygotowanie produktów do wystawienia i degustacji towarzyszącej seminarium.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ARR!

Osoby do kontaktu:

1)      w kwestiach organizacyjnych seminarium podczas targów ANUGA 2013:

faks: +48 22 661 71 42

2)      w sprawie udziału w branżowym programie promocji branży polskich specjalności żywnościowych:

  • Pani Ewa Kozanecka, tel. +48 22 661 76 36
  • Pani Agata Szcześniak, tel. +48 22 661 70 45

e-mail: bpp@arr.gov.pl

faks: +48 22 661 71 42

Dokumenty do pobrania

pdf Oferta udziału w seminarium – ANUGA 2013

doc Formularz zgłoszeniowy – seminarium podczas ANUGA 2013

pdf Projekt umowy – seminarium podczas ANUGA 2013

Źródło
Agencja Rynku Rolnego
http://arr.gov.pl/

125ml milk

pdf
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: seminarium; podczas; udziału; polskich; ; przedstawicieli; spożywczych; branży; oferta; października; międzynarodowych; polskiej; niemieckich; jakość; ; żywności; 2013; e-mail:; bran;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »