Artykuł o Tematyce Ekologicznej Odnawialne źródła energii (OZE) szansą na poprawę jakości powietrza

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu w dniach 26-30 sierpnia 2019, serdecznie zaprasza na szkolenie nt. „Odnawialne źródła energii (OZE) szansą na poprawę jakości powietrza”. Celem szkolenia jest podwyższenie wiedzy uczestników szkolenia, uczniów szkół rolniczych/leśnych oraz mieszkańców obszarów wiejskich w zakresie możliwości poprawy jakości powietrza, wykorzystania technologii OZE oraz ich zastosowania w przedsiębiorczości i przedsięwzięciach komunalnych. Szkolenie jest skierowane do doradców i specjalistów Ośrodka Doradztwa Rolniczego, przedstawicieli Lokalnych Grup Działania, pracowników jednostek samorządowych, nauczycieli szkół rolniczych i leśnych oraz mieszkańców wsi i przedsiębiorców z terenu województwa wielkopolskiego.

Seminarium odbędzie się w siedzibie CDR, Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63 oraz na terenie woj. wielkopolskiego i lubelskiego.

Termin szkolenia : 26-30 sierpnia 2019 r. , rozpoczęcie zajęć w budynku CDR, ul. Winogrady 63, Poznań o godzinie 8:00. Szczegóły w harmonogramie szkolenia.

2019 08 26 LOGO

Szkolenie finansowane z „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”, w ramach umowy DOW/17/2019 z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Plan operacyjny na lata 2018-2019, w ramach konkursu nr 3/2019. Szkolenie współfinansowane jest ze środków Unii europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu.

Kartę zgłoszenia oraz Informację o uczestniku formy edukacyjnej (do pobrania poniżej) prosimy przesłać mailem (skan) na adres:, poznan@cdr.gov.pl; pod nr fax: 61061820197

Osoby do kontaktu:
- w sprawach merytorycznych i organizacyjnych: Przemysław Lecyk/Grzegorz Cetner – CDR O/Poznań, Zespół Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel. 61 8232081 wew. 124;  

Do pobrania:
Karta zgłoszenia uczestnictwa
Harmonogram zajęć

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

2019 08 26 LOGO
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: obszarów; jakości; ramach; energii; szansą; poprawę; wiejskich; doradztwa; odnawialne; wielkopolskiego; krajowej; mieszkańców; szkół; województwa; zgłoszenia; winogra;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »