Nowy produkt DeLaval HygieneBox DeLaval poprawia dobrostan zwierząt i zmniejsza nakłady pracy

DeLaval Hygiene BoxZapewnienie najlepszego z możliwych startów cielętom ma bardzo duże znaczenie w hodowli silnych i zdrowych krów mlecznych. Nowy automatyczny HygieneBox został zaprojektowany by zapewnić wysoki poziom higieny i dobrostanu zwierząt

Urządzenie ma funkcję dokładnego mycia cyrkulacyjnego całej stacji odpajania aż do smoczka. Zautomatyzowane sesje mycia mogą być prowadzone do czterech razy dziennie, oszczędzając wiele godzin pracy ręcznej. Wbudowana funkcja kompleksowego mycia pozwala na zastosowanie zarówno środków kwaśnych, jak i zasadowych. System ma wbudowane zawory umożliwiające wytworzenie prawidłowego roztworu myjącego. Nie ma ryzyka zanieczyszczenia mleka roztworem myjącym.

Po każdej sesji odpajania system przeprowadza mycie zewnętrznej części smoczków oraz obszarów wokół, myje misę odpływową z pozostałości mleka i śluzu.

„Higiena i odpowiednie zarządzanie chowem cieląt to bardzo ważny obszar dla hodowcy” mówi Ludo Bols, Menadżer rozwiązań ds. systemów żywienia EMEA. „HygieneBox jest inteligentnym i łatwym w użyciu narzędziem dla hodowcy, pomagającym mu skoncentrować się na higienie i utrzymaniu cieląt w zdrowiu.

HygieneBox DeLaval stanowi dodatkowe wyposażenie do stacji odpajania cieląt DeLaval CF500S i DeLaval CF1000S.

HygieneBox będzie dostępny od 25 maja. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej.

Więcej na: https://www.delaval.com/pl/nasze-rozwizania/ywienie/calf-feeders/cf-hygienebox-/

 

O DeLaval
DeLaval jest światowym liderem w zakresie urządzeń do dojenia i rozwiązań dla producentów mleka, które umożliwiają zrównoważoną produkcję żywności, gwarantując jakość mleka i zdrowie zwierząt. Nasze rozwiązania są wykorzystywane codziennie przez miliony hodowców na całym świecie.

Firma DeLaval została założona ponad 135 lat temu w Szwecji, kiedy to wizjoner Gustaf de Laval opatentował separator śmietany. Dziś DeLaval zatrudnia 4500 pracowników i działa na ponad 100 rynkach. DeLaval, wraz z Tetra Pak i Sidel, jest częścią grupy Tetra Laval. Zobacz więcej na www.delavalcorporate.com

 

 

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

DeLaval Hygiene Box
TAGI: delaval; cieląt; hygienebox; odpajania; bardzo; więcej; rozwiązań; system; stacji; produkt; dobrostan; zmniejsza; nakłady; zwierząt; poprawia; liderem; zakresie; światowym; delaval delaval; do;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »