Narada Kierownictwa Inspekcji JHARS

W dniach 7-9 grudnia 2016 r. w Licheniu Starym odbyła się kwartalna narada Kierownictwa Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych.
W naradzie uczestniczyło Kierownictwo Inspekcji, dyrektorzy biur Głównego Inspektoratu oraz 16 wojewódzkich inspektorów.

W drugim dniu narady wzięła także udział Marlena Maląg, Wicewojewoda wielkopolski, która wysłuchała wystąpień wojewódzkich inspektorów JHARS oraz prezentacji na temat produktów regionalnych i tradycyjnych na terenie województwa wielkopolskiego.

Uczestnicy spotkania dyskutowali również na temat ustawy z dnia 16 listopada 2016 r. o zmianie niektórych ustaw w celu ułatwienia sprzedaży żywności przez rolników ogłoszonej 5 grudnia 2016 r. Nowa ustawa ma na celu ułatwienie produkcji i sprzedaży konsumentom końcowym - przez rolników żywności uzyskanej w całości lub części z surowców pochodzących z własnej uprawy, hodowli lub chowu.

narada Lichen Stary

 

 


Źródło
Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
http://www.ijhar-s.gov.pl

125ml milk

narada Lichen Stary
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: narada; inspekcji; kierownictwa; handlowej; sprzedaży; rolników; wojewódzkich; jakości; żywności; artykułów; grudnia; spotkania; us;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »