Najbardziej prestiżowa konferencja branży organizowana jest już po raz 15.

 

2017 02 22 11 25 38 2Najważniejsze wydarzenie branży mleczarskiej we wschodniej części Europy odbędzie się 18-20 października w Serocku. Podczas tegorocznego jubileuszowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej uczestnicy konferencji będą mieli okazję spotkać się i podzielić opiniami z ekspertami oraz autorytetami w branży.


FSM swoją obecnością zaszczycają przedstawiciele instytucji prawotwórczych na szczeblu krajowym, europejskim oraz zarządzający największymi przedsiębiorstwami branży rolno-spożywczej w Polsce. Prelegentami podczas naszej konferencji będą m.in. minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel, Michel Nalet, Prezydent Europejskiego Stowarzyszenia Mleczarzy (EDA), Brigitte Misonne, zastępca kierownika działu ds. produktów pochodzenia zwierzęcego w Dyrekcji Generalnej ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Komisji Europejskiej.


– Forum to wyjątkowa okazja do tego, by porozmawiać na temat sytuacji branży mleczarskiej nie tylko w Polsce, ale w Europie i na świecie. Konferencja to także szansa dla przedstawicieli spółdzielni mleczarskich, by poszukać nowych rozwiązań wobec problemów z jakimi się borykają – mówi Agnieszka Maliszewska, organizator FSM.


Tegoroczna edycja FSM w bardzo dużym zakresie poświęcona będzie międzynarodowym umowom handlowym, m.in. CETA oraz wpływie Brexitu na branżę rolną i rolno-spożywczą, ale nie tylko.


– Jednymi z ważniejszych tematów, które poruszymy na Forum, będzie m.in. sprawa umowy z Nową Zelandią o wolnym handlu, nowe rynki – Afryka, Ameryka Południowa i Bliski Wschód – wymienia Agnieszka Maliszewska. – Będziemy dyskutować w najwspanialszym gronie polskich, europejskich i światowych mleczarzy. Dlatego warto zarezerwować sobie czas i 18-20 października być z nami w Serocku – zachęca.


Ławy dostęp do najważniejszych, aktualizowanych na bieżąco informacji ma zapewnić nowy, jeszcze bardziej przejrzysty, a jednocześnie łatwy w obsłudze serwis www.forum-mleczarskie.org. Tam są zamieszczane najważniejsze, aktualizowane na bieżąco, informacje dotyczące konferencji, a także newsy o rynku mleka w Polsce i na świecie. Będzie je można śledzić także za pośrednictwem Twittera oraz Facebooka.
Oficjalna rejestracja uczestników FSM rusza już wkrótce.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

2017 02 22 11 25 38 2
TAGI: branży; ; będzie; mleczarskiej; także; konferencja; prestiżowa; podczas; konferencji; świecie.; będą; najbardziej; października; organizowana; agnieszka; rolnictwa; poruszymy; handlu; ; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »