Mobilne laboratorium ANWILU w Bednarach


Fot 1Włocławska spółka z Grupy ORLEN uczestniczy w XXI Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW 2019 w Bednarach. Przedstawiciele ANWILU prezentują ofertą produktową firmy, a także – wraz z odwiedzającymi stoisko – przeprowadzają badania gleby, korzystając ze specjalistycznej aparatury swojego mobilnego minilaboratorium – CANWILBUSA. W gronie wystawców tegorocznej edycji znalazły się również cztery inne spółki z Grupy ORLEN: ORLEN Paliwa, ORLEN Oil, IKS Solino oraz ORLEN Ochrona. Wydarzenie potrwa do niedzieli, 22 września.


Ponad dwudziestoletnia tradycja wystawy organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych sprawia, że AGRO SHOW uznawane jest za jedną z największych plenerowych imprez rolniczych w Europie. Każdego roku wydarzenie odwiedza blisko 140 tys. osób, dla których jest ono dobrą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w światowym rolnictwie. W gronie kilkuset polskich i zagranicznych wystawców znajdują się m.in. producenci nawozów, nasion i środków ochrony roślin.


Stoisku włocławskiej spółki z Grupy ORLEN towarzyszy mobilne minilaboratorium stworzone we współpracy z naukowcami Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Wyposażenie jednostki pozwala na przeprowadzanie badań gleby i roślin w dowolnym miejscu. Dzięki temu w Bednarach pracownicy ANWILU mogą nie tylko opowiedzieć rolnikom o efektywnych sposobach nawożenia, ale również wykonać wspólnie z nimi analizy próbek gleby m.in. pod kątem składu mineralnego, co stanowić będzie podstawę optymalnego doboru konkretnych dawek i rodzajów nawozów.
Odwiedzający wystawę AGRO SHOW będą mogli zobaczyć mobilne minilaboratorium CANWILBUS, a także zapoznać się z ofertą produktową spółek Grupy ORLEN (stoisko 82, sektor C) do niedzieli, 22 września.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Fot 1
TAGI: mobilne; anwilu; ; minilaboratorium; bednarach; niedzieli; ; spółki; również; wydarzenie; rolniczych; wystawców; ofertą; produktową; gronie; laboratorium; jednostki; poz;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »